ViktoriaLugosi

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo
2019. augusztus 5.

Nyárra kerestem egy golyós dezodort, mert ilyenkor nem szeretem fújkálni magam reggelente és erre esett a választásom. Csomagolása szép, bár ez lényegtelen, de legalább praktikus a mérete, igazi travel size. Na, de a hatása... Bámulatos. Eléggé izzadós vagyok, főleg nyáron a +30 fokban de ez a kis deó nem hagyta hogy izzadjak. Elnyelte a nedvességet, de nem szárított vagy irritált. Az illata is nagyon szuper, friss és üde. Nap végére is ugyanolyan az illata mint felkenés után. És az illata nem tolakodó, vagy émelygős deó mellett nem nyomja el a parfümöm illatát. Szóval egy szó mint száz ő itt a kedvencem(és mindig a táskám lakója).

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2019. július 24.

Amikor először használtam a terméket, akkor tényleg irritálta a bőrömet, de ez a második használattól elmúlt. Már kb. egy hónapja használom a terméket és szépen dolgozik, ugyanis van min. A homlokomon mindig tanyáznak pattanások, és még ennyi használat után természetesen nem tudta ez a csodaszer eltüntetni, de becsületesen minden este kenem vele a homlokomat és az államat. A hatása elképesztő, ha közvetlenül a gyulladt, vagy leszáradni készülő pattanásra kenem nagyon felturbózza a gyógyulási időt. Még jövök updetelni, eddig teljesen bevált.

Update:(2019.júl.24)

Most már több mint két hónapja használom, és az a tapasztalatom, hogy számomra nem ez a krém fogja megoldani illetve eltüntetni a pattanásaimat. Sőt, huzamosabb használat mellett nem használt. Ugyan ezért pontot nem vonok le, hiszen lehet hogy más áll a probléma mögött, diéta, stressz stb. De még mindig vannak pattanásaim és köszönik jól vannak, nem szeretnének elmenni. Tehát még mindig keresem A CSODASZERT.

Balea Sternfrucht & Melone Tusfürdő

Balea Sternfrucht & Melone Tusfürdő
2019. május 21.

Az illata szuper, édeskés görögdinnye érezhető benne. Jól frissít, tökéletes választás nyárra. A bőrömet nem szárította, hozta a szokásos balea minőséget. Én viszont nem mondanám krémes tusfürdőnek, mert elég vizes a habja, de ez nem ront a minőségén. Az illata nem marad meg sokáig, de ez se ront rajta. A görögdinnye mániám miatt és a tisztító hatása miatt tőlem megérdemli az 5*-t.