ViktoriaLugosi

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Ilcsi Kénes Krém

Ilcsi Kénes Krém
2020. május 5.

Így egy flakon elhasználása után itt az ideje véleményeznem a krémet.
Ez a termék az, amihez bármikor bátran nyúlok. Leginkább nappali krémként használtam, nekem elegendő a hidratálása pluszba még szuperül mattít is.
Kiszerelés: Légmentes, vákummos műanyag tárolóban van a krém. Így minden cseppjét el tudjuk használni, nem megy kárba.

Állag: Sűrű, barnás krémet kapunk. Vizes bőrön a legkönyebb eloszlatni, legalábbis én így használtam. Tényleg van egy jellegzetes kénes illata, de ez nem zavaró számomra mert hamar elillan.

Használata: 7 hónapig használtam, tovább is használtam volna de megváltozott kicsit az illata és lejárt a szavatossága ezért inkább nem kísérleteztem.
Én alapvetően minden reggel használtam. Egy borsónyi mennyiséget eloszlattam az arcomon és a nyakamon. A kozmetikusom javaslatára hetente 2-3 alkalommal kicsit vastagabban éjszakára is felkentem. Sőt volt olyan alkalom is, hogy maszkként használta a kozmetikusom nyomkodás után.

Hatás: A pirosságot szépen lehúzta a pattanásaimról. Csökkentette a gyulladást, és ha használat előtt bedobtam a hűtőbe akkor még hűsítette is az arcomat. Reggelente a fényvédő előtt lemattította a fénylő részeket, a fényvédő után már csak egy kis természetes, nem zsíros fénye lett a bőrömnek. Mindezeket szépen teljesítette, de a pattanásaimra nem jelentett megoldást, ám ezt nem is vártam el tőle. De az ígéretét betartotta, szerettem használni. Mégis nem éreztem csodaszernek. Jó volt, jó volt de nálam ez nem a csodaszer kategóriába tartozik. Így tőlem kap egy erős 4*-ot.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2020. április 9.

Na ez az egy termék a sok zsíros bőrre való termék közül ami tényleg teszi is a dolgát.
Kiszerelés: Szuper, 400-ml-es pumpás flakon. Masszív, de könnyű kezelni. Sokáig elég.
Összetevők: Szintén csillagos 6-os, nincs telenyomva felesleges illatanyaggal/alhohollal. Ha (véletlenül is) a szemembe megy, nem csípi. A szalicilsav jó gyulladáscsökkentő.
Hatás: Kb. 4 hónapja használom reggel-este. Több módszert is kipróbáltam a használatára, hát most megosztom a kedvencemet veletek is:
Első lépésként egy olajos lemosóval feloldom a sminkem (Nivea Szőlőmagolajos sminklemosó)
Második lépésként a tenyeremben felhabosítom a terméket, majd az arcomra kenem finom mozdulatokkal. Ezután amíg zuhanyzom általában rajta hagyom az arcomon max 5 percig majd lemosom.
A lemosó nálam csökkentette a gyulladást, szépen de ugyanakkor kíméletesen tisztított. Nagyon megszerettem. Nem irritált, nem szárított.
Zsíros bőrűeknek egy igazi must-have darab.

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo
2019. augusztus 5.

Nyárra kerestem egy golyós dezodort, mert ilyenkor nem szeretem fújkálni magam reggelente és erre esett a választásom. Csomagolása szép, bár ez lényegtelen, de legalább praktikus a mérete, igazi travel size. Na, de a hatása... Bámulatos. Eléggé izzadós vagyok, főleg nyáron a +30 fokban de ez a kis deó nem hagyta hogy izzadjak. Elnyelte a nedvességet, de nem szárított vagy irritált. Az illata is nagyon szuper, friss és üde. Nap végére is ugyanolyan az illata mint felkenés után. És az illata nem tolakodó, vagy émelygős deó mellett nem nyomja el a parfümöm illatát. Szóval egy szó mint száz ő itt a kedvencem(és mindig a táskám lakója).