ViktoriaVrd

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk
2020. március 2.

Nekem is mar az uj verzió van meg. Napkozbeni kezkremnek tokeletes, egy-ketszer bekenem vele a kezem, es hidrataltan tartja estig (akkor egy ekcemara valo kremet hasznalok, mert hajlamos vagyok ekcemara). Szuper darab, biztos, hogy ujraveszem.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. szeptember 12.

Akkora volt körülötte a hype, hogy januárban Amerikában járva muszáj voltam megvenni a legnagyobb kiszerelést. Persze azóta itthon is kapható, vehettem volna abból a pénzből valami mást :D nevermind. Tényleg gyengéd, ezt aláírom, abszolút nem szárítja a bőröm, de mégis tisztának érzem tőle. Viszont hagy egy réteget, ami nekem kellemetlen. Lemosáskor az ujjam is megakad az arcomon. Ez marha hülyén hangzik így leírva :D De így van. Kicsit mintha csikorgósra tisztítana, de közben meg tuti, hogy nem, mert nem húzódik a bőröm. El fogom használni, még kb a fele megvan, de nem ez álmaim lemosója.

Milk Makeup Blur + Set Matte Loose Setting Powder

Milk Makeup Blur + Set Matte Loose Setting Powder
2019. szeptember 12.

A Sephorában kértem, hogy ajánljanak valami púdert a Too faced alapozóm mellé, és meglepett, amikor őt mondta az eladó. Előtte sosem hallottam róla. Kipróbálta rajtam, és csoda volt. Puha, selymes, és mattít rendesen. Van, hogy csak fényvédő felé teszem fel, de szuperül együtt tud működni az alapozómmal is. Jó nagy kiszerelés, egy darabig tuti elég lesz.