viku88

Regisztráció dátuma: 2011. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Revuele Hemp Me! Sampon

Revuele Hemp Me! Sampon
2021. március 13.

Géles állagú, jól habzik, nem zavaró az illata, kicsit szárít, de nem olyan vészes, én mondjuk egy kicsivel többet vártam volna hidratálás szempontjából, legalább is a leírása alapján, de ettől függetlenül el fogom használni, egy nagy előnye, hogy valóban gyönyörű fényes lesz tőle a haj :)

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2017. február 24.

Hatalmas nagy csalódás. Pont az itteni jó vélemények alapján vettem meg, általában jó dolog erre az oldalra hagyatkozva vásárolni termékeket.
Régebben a Dove önbarnítóját használtam, de mivel 2 éve nyáron akkor és ott épp nem kaptam olyat, ezért voltam kénytelen ezt a terméket megvásárolni. Szinte egész nyáron "bezárva" dolgozom, így elég fehér vagyok mindig, és egy családi eseményre voltam hivatalos másnap,gyors megoldás kellett. Mindent úgy ahogy kell, előtte bőrradír, utána hidratálás, majd az önbarnító. reggel felébredve konkrétan sokkot kaptam magamat látva a tükörben. Mindenhol foltos, narancssárga koszosnak tűnő igénytelen bőr fogadott. A pláne benne az, hogy még egy zuhanyzás sem segített a dolgon. :( azóta is szomorúan emlékszem vissza arra a napra, ugyanis a komfort érzetemet jócskán zavarta az eset. :( Ja, és a legfontosabb... soha, de soha nem dobtam még ki teli flakont, mivel mindig sajnáltam az érte kiadott pénzt, de ezt egyszerűen muszáj volt kidobnom egy az egyben.

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2017. február 3.

Én szeretem, de attól függ kinek mire kell. Fedése gyenge-közepes, szeplős vagyok, így a mindennapokban megfelel, mivel általában minden jobb fedésű alapozóval úgymond koszosnak néz ki az arcom ahogy átüt alóla, ezzel meg kifejezetten látszik, hogy az a valami ott bizony szeplő. Alkalmakra a catrice hd liquid alapozóját használom, na az tényleg elfed mindent, ami létezik. :)

1 ÖSSZETEVŐ