Vikucka

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Palmer's Cocoa Butter Formula Concentrated Cream

Palmer's Cocoa Butter Formula Concentrated Cream
2017. január 10.

Tegnap vettem meg ezt a kremet, bar valamikor 1-2 honapja futolag kiprobaltam a boltban. Allagra nem tul zsiros, nem tul suru, igeretehez hiven hamar beszivodik. Sajnos nem tudok megbaratkozni a kakao illattal, de ez az en egyeni problemam, nem a krem hibaja. Mivel eleg durva kontakt dermatitiszem van, amit megprobalok kezelni szteroid nelkul, ezert szinte barmire vevo vagyok, ami enyhiti a pirossagot, az ekcemat, a fajdalmat neha. Ez a krem tokeletes arra, hogy kezmosas utan bekenjem a kezem, es ne szaradjon ki hamar. Ar - ertekaranyban kb. verhetetlen. Tenyleg probaltam a 10-20 euros gyogyszertari kenceket is, de ez a krem mostantol a taskamban es az iroasztalomon lesz :)

Decubal Intenzív Krém

Decubal Intenzív Krém
2016. október 18.

Eszméletlen száraz, ekcémás a kezem a gumikesztyű használat miatt. Most vagyok túl egy szteroidos kúrán. Kétféle krémet használok most a kezemre. Az egyik a napközben, kézmosás utáni vizesebb bázisú, illetve ezt a decubalt használom esténként, éjszakánként, néha nappal is. Pozitivum, hogy nagyon jól táplál, puhává teszi a bőrőm. Negatívum, hogy 8500 másodpercet kell várni, hogy beivódjon. Sajnos nem ivódik be, így a felesleget le kell törölnöm zsepivel.
Száraz kézre nagyon jó, ekcémásra kevésbé hatásos.

eos Passion Fruit Lip Balm

eos Passion Fruit Lip Balm
2016. október 18.

Már elhasználtam ezt a fajta eos-t, sezrencsére jött utánpótlás :) Nagyon szeretem, ápol, jó az illata, kellemes a textúrája és nagyon szép az INCi-je.

1 MÁRKA