vikus159357

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával
2017. március 16.

én az osszetevoi és az illata miatt vettem meg és elégedett vagyok vele ha izzadok akkor elég erosen érezni az illatát amíg nem izzadok addig nem érezni osszességében elégedett vagyok a hatással de most már vannak hasonló osszetevokkel ellátott dezodorok amiknek nem ennyire borsos az áruk ez a dezodor jó de az ára miatt nem venném újra

Nivea Stress Protect Golyós Dezodor

Nivea Stress Protect Golyós Dezodor
2017. március 16.

nem vagyok az a nagyon izzandós típus de ez a dezodor semmi kulonoset sem csinállt amikor elkezdtem izzadni egy kicsit lehetett érezni az illatát de amugy semmi extra borirritaciot nem okozott az illata is rendben van de a hatása olyan semmilyen és inkább viszatérek az adidas adipure fújós dezodorhoz mert nekem az az izzadásgátló vállt be eddig a legjobban

PomPom Himalája Só Natúr Szappan

PomPom Himalája Só Natúr Szappan
2017. március 10.

sajnállom hogy ezt kell írnom de nem jóóóóóó szárítja a boromet nem habzik egy kicsit sem és nagyon lassan fogy ez a magas sótartalmának koszonhero hogy nem oldódik fel a só vagy nemtudom de sokkal lassabban fogy mint a tobbi nagyon osszehúzza a bort szinte már kényelmetlen ha alapos arcmosást végzek vagyis tobb ideig maszírozom a terméket az arcomon elkezd csípni mintha kimarná a bort nem valami jó