Vikuszfikusz

Regisztráció dátuma: 2016. július 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. július 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2017. augusztus 15.

UPDATE: Az első flakon elhasználása után másfajta sampont vettem, mert - mint a lenti, első véleményemben olvasható - nem sok hatását láttam. Aztán az elfogyott és valamiért mégis visszatértem ehhez. A második flakon használatánál azt vettem észre, hogy ott, ahol babahajak szoktak lenni, kb. 5 cm-es hajszálak vannak, és sajna égnek álltak, akármit kentem rájuk. Ez az időszak elég bosszantó volt, de aztán - kb. mikor elfogyott a második flakon - már olyan hosszúságot értek el, hogy az ismerőseim azt hitték, fodrásznál voltam, mert olyan lett, mintha levágattam volna elől fokozatosra a hajamat. Nem merem 100%-ra állítani, hogy a sampontól van, de azért elég erős a meggyőződésem. Akinek érzékeny a fejbőre, érdemes felváltva használni babáknak való samponnal a heti két-három hajmosásoknál, de az én fejem is megszokta egy idő után. Csökkent a hajhullás és a zsírosodás se vészes már - bár az is igaz, hogy a nyarat szereti a hajam...szóval lehet, hogy azért -, a lelapulással meg szerintem nincs olyan sampon, ami tudna mit kezdeni. Ilyen a hajam és kész. Szóval kap még egy csillagot. Na jó, megadom az ötöt. All in! :D

Nagyon hullik a hajam, azért vettem. Hát, eddig nem vagyok elájulva tőle. Kb. négyszer mostam vele eddig hajat. Picit csökkent ugyan a hajhullás, de többet vártam. Bár lehet, hogy csodát, azt meg egy sampontól nem kellene... Lehet, hogy még később jelentkezik az igazi hatás. Viszont az erősebb tartást egyáltalán nem tapasztalom. Már másnap a fejemre lapul ugyanúgy a hajam, mint bármelyik más sampontól. És hamarabb zsírosodik, de ezt is el tudnám viselni, csak szüntetné meg a hajhullást.... :( Egyelőre 3 csillag, mert egyelőre átlagos sampon, annak viszont elég drága. Ha később lesz komolyabb hatása, updatelek.

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10
2017. január 3.

Az illata jó, szép fényt ad a szájnak...és kb. ennyi. Csak épp nem erre lenne hivatott. Régebben ezt használtam, de valami miatt váltottam, és nem emlékeztem, hogy miért. Most, hogy újra vettem, már tudom. Darabosra cserepesedik a szám, ha ezt használom.

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2016. november 14.

Annyit ér, amennyi az ára. A negyedét le kellett hegyeznem, mire nem egy letört végű szemceruza lett az eredmény, kétszer használom, és hegyezhetem újra, elkenődik...szóval első és utolsó volt, hogy ezt vettem.