Villango

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés
2021. február 7.

Épp holnap megyek az arcomon található nasobilis redő és a szájzug enyhe fillerezésére :) majd update-elek hogy sikerült.
A számmal és a szájzugommal voltam augusztus közepén, 2020-ban.
A lényeg: orvosnál voltam, és nem lett 100%-os az ajaktöltés. A bal oldalon picit sikerült neki a kontúrba tölteni, ami gáz sztem, de alig látszik szerencsére, csak én veszem észre. Amúgy imádom a hatását, szép lett összességében....ezeknek a modern technikának köszönhetően köze nincs a régi csigás, kacsás dizájnokhoz a mai töltéseknek.
DE!
Ne dőljetek be annak a marketingnek, hogy esztétikai specialista csak kontár munkát végezhet, és csak orvoshoz szabad menni. Ez nem igaz. Készülök egy ajakkorrigálásra kicsit később (nagyon lassan szívódik fel a h.sav, még mindig nagyon telt a szám ahhoz képest hogy aug.-ban voltam), és egy orvosi központba megyek, ahol azt hallottam nem doki tölt, hanem specialista, a munkái viszont csodásak. Sőt, van egy lány aki önálló stúdióban dolgozik mint injektor, ő is nagyon szépen dolgozik.
Az arcommal holnap plasztikai sebészhez megyek, de nem ismerem az ajaktöltési munkáit, mert nem dokumentálja, így azt nem nála fogom csináltatni.
Fontos, hogy nagyon sok előtte-utána fotót nézegessetek az adott injektortól/orvostól, és annak függvényében döntsetek.

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. február 7.

Sok (kb 9) éve vagyok hű a tudatos bőrápoláshoz mint olyanhoz :) amit Juditnak, a KM alapítójának köszönhetek. Ezalatt a 9 év alatt rájöttem, nem kellenek drága kencék ahhoz, hogy hatóanyagokban gazdag legyen a napi rutinom. Az AHA és a BHA kencém drágább márkáktól származnak, de nagyon sokáig elég 1-1 tubus belőlük, a retinolos, a peptides, a hialuronsavas, a Q10-es és a C vitaminos szérumaim viszont ezek az újhullámos márkák termékei, és nagyon meg vagyok velük elégedve. A megelőzésben hiszek, és kicsi későinek tartom hogy csak 31 évesen kezdtem bele......de talán még jó vagyok.
Nagyon nagyon fontos, hogy ezek a szérumok hosszútávon fejtik ki hatásukat.
Látom a sok más termék (C vitaminos és retinolos cuccok) értékelésénél is, hogy sokan egyből várják a ránctalanító hatást. Na az nem ez, az a botox meg a filler. Ez a kis szérum nagyon szuper, mindenkinek ajánlok egy próbát, az ára meg...szinte ingyen dobják utánunk a hatását, INCI-t tekintve.

MAC Dazzleglass Szájfény

MAC Dazzleglass Szájfény
2020. december 16.

Jó ideig csak állt a polcon, de a színe pont az én színem (Stop!Look! lilás árnyalat), és felfedeztem, hogy gyönyörűen dúsítja a számat, vhogy kiemeli a formáját. Sokszor alapnak használom csak, aztán megy rá vmi. Tartós is.