Best of Beauty 2019

Villango

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Innisfree Forest For Men No-Sebum SPF50+ / PA+++ Fényvédő

Innisfree Forest For Men No-Sebum SPF50+ / PA+++ Fényvédő
2019. június 14.

UP2.: nagy kísérletezgetős vagyok, de folyton visszatérek hozzá.
MInden folyik le az arcomról nagy melegben, ő nem. Már nagyban kalapozok mindenhová nyáron, idén először, így annyira nem féltem magam mint régebben.
Az ára több mint baráti, hiszen 70 MILILITERT vettem 3200.- ért ebayen. Akinek ez nem olcsó, nos....
Igazi kísérleti alany vagyok a cégnek, nyáron is hámlasztózok retinolozok nagyban, és csak ha hibázok, akkor alakul ki rajtam egy két kis folt, ha őt használom kalappal, napi egy kenéssel (tengerparton), akkor nem, semmi. Ez mindent elmond a védelméről.

UP.: nap végére is betonszilárdan tartja a BB krémet, ásványi alapozót, átvényesedés nélkül. TÖKÉLETES egyszerűen.

Én is nagyon szeretem.
Persze barokkos túlzás hogy nem hagy fehér réteget, mert ha azt akarom hogy védjen is, kell annyit kenni belőle ami már azért fehérít a bőrömön.
Viszont ahogy rámegyek a por állagú ásványi alapozómmal (azt kedveli a legjobban), tök szép bright kinézete lesz a bőrömnek.
Egyfajta primerként is használható, a pórusokat kisebbíti.
Ha csak magában használnám, az nem működne, mert kreol típus vagyok, a nomake-up napokhoz mást használok. De a sminket szebbé teszi egyszerűen. Tényleg nem full matt, enyhe satin finish-t kapunk általa.
Biztos hogy újraveszem, mert az ásványi alapozóm csak vele mutat tökéletesen.

Juliette Has a Gun Lady Vengeance Extreme

Juliette Has a Gun Lady Vengeance Extreme
2019. június 6.

Vakon (!) képes voltam megrendelni, de nagyon jó áron jutottam hozzá, és az itteni vélemnyek meggyőztek. A rózsát imádom.....a márkát is, a tény h niche nekem elég volt.
Nem életem parfümje, de nagyon közel áll hozzá. A legelején a pacsuli nagyon erőss, de hamar leszárad és az már csodás.
5 csillagtól kevesebbet nem érdemel.
Rajtam nem durva, mondjuk én kleveset fújok, de teljesen vállalható hétköznapra is.
Nagyon hasonlít az életem parfümje (Van Cleef Arpels IRIS) rózsás tesójára :) gyönyörű illat ez is, de sajna egész nap nem tart ki.

Lush Plum Rain Tusfürdő

Lush Plum Rain Tusfürdő
2019. május 30.

Véletlenül került hozzám egy kis adag, hát tegnap már meg is vettem a 100 grammos kiszerelést. Sokat utazom mostanság, mivel nagyon kevés kell belőle, a 100 grammos is sokáig elég lesz, és praktikus is.
Isssssssssssteni illata van, aromaterápiás hatással rám, és nem szárít. Mi kell még?
Hja nagyon drága :-/ de tovább tart mint a többi társa.