Villango

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

The Balm Thebalmjour Creamy Lip Stain

The Balm Thebalmjour Creamy Lip Stain
2022. március 16.

Röhejes, hogy kettőt vettem 3 eurórért pár napja Sevilla-ban........ha tudom mennyire minőségi (és itthon mennyire drága) cucc, hoztam vna többet is.
Evés után is gyönyörűen fent marad, nagyon pigmentált. Vakon vettem, mert nem volt hozzájuk teszter, az egyik nagyon intenzív szín, de szépen, örülök nekik, jó vétel volt mindkettő.

Zara Femme (2013)

Zara Femme (2013)
2021. augusztus 8.

Én pont azért szeretem mert olyan lájti kis illat. Olyan rajtam mint egy elhúzódó szappanillat. És van hogy ez kell, hogy ez épp elég.
Szeretem hogy a sok más femme parfümmel ellentétben nincs telenyomva narancsvirággal - amit utálok -, és vagy nincs benne, vagy csak nagyon kevéske jázmin. E 2 összetevő mindig szerepel ezekben a nőcis illatokban.

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Hajbalzsam

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Hajbalzsam
2021. augusztus 7.

Mint a goldene verzióját a márkának, ezt is konkrétan hajmosáshoz használom, sampon helyett, és szuper ő is.
Rendesen tisztítja a zsíros hajtöveimet.
Ez most kísérlet, sőt, hajfestéshez (világosítás) készítem kicsit elő a hajam azzal hogy így ápolom, de rendesen működik tisztító cuccként.
Nem gondoltam volna.
Amúgy puha tőle is a hajam, de nekem nagyon nagy ápolásra nincs szükségem, átlagosan lájtosan száraz a hajam. :)
A szilikonmentességet azért vettem, mert a balzsammal mosáshoz ( a fejbőr miatt gondolom) ezt ajánlják, de a hajam hosszára továbbra is teszek sima szilikonos balzsamot. Volt időszak mikor nem használtam szilikonos kencéket, tört a hajam nyaktól lefelé kb.
Hja amúgy ez a co-washing. :)