Villango

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Colgate Max White Expert White Fogkrém

Colgate Max White Expert White Fogkrém
2020. augusztus 5.

Sosem tolnék ki magammal azzal, hogy elmegyek orvosi peroxidos feheritesre.
Na őmellette nem is kell.
Már 1 hét használat után látszik a hatása bar bazi nagy feladata nincs velem, mert semmi színező dolog nem ér a fogamhoz, csak koromnál fogva azért nem árt egy kis fehérítő. A lényeg hogy működik, de kizárólag kúraszerűen szabad használni.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. július 23.

valami könnyedet szerettem vna a zsíros bőrömre, hát könnyűnek könnyű, de nálam sem tartja a matt hatást kb semennyire.
Sminkelni jól lehet rá, de az alkoholnak benne én sem örülök.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2020. július 23.

Nagyon nehéz egyszerre az öregedő és a zsíros bőr problémájával együtt élni :) .....de lassan sok évnyi porpúder használat után át kell térnem a folyékonyakra, de nem mindegy melyikre.
A zsirossagot muszáj kordában tartania, és az extrém furán banánsárga bőrömhöz is találni kell színt.
Az EL DW nem jött be, lefolyt nap közepére az arcomrol. A Studio Fix vélemények nem győztek meg. Gondoltam ahol 45 szín van az rossz nem lehet.
A lány a westendben aki segített, totál elfuserálta az altónusomat, én hülye meg hallgattam rá.....azokutan hogy tudom mi az altónusom.
Szal másnap mehettem vissza és magamtól kiválasztottam a megfelelőt.
Elegedett vagyok vele, alá kell rendesen hidratálni és nem lehet építeni, de nekem nem is nagyon kell.
Közepes fedesu, nagyon hamar átfényesedik, de a tök matt bőr nekem nem is pálya.
Az oxidálódása nem gáz, de van neki azért.
Nap végére azért ő is megmozdul lefelé, az ásványi porpuderemet nem éri utol tartósságban, de ez utóbbit nyáron nem tudom kezelni, ragad bele mindenbe amit alá kenek, és kezd beülni a pici ráncokba.
Szóval nyárra marad ő, foleg hogy most keverem a 2 üveg színt.....de így oké.