villo1

Regisztráció dátuma: 2014. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Isana Style 2 Create Dús Hatás Hajrögzítő Hab

Isana Style 2 Create Dús Hatás Hajrögzítő Hab
2018. július 1.

Venni akartam valamit hajformázáshoz, mióta új frizurám van és beszárítgatom és ez nagyon bevált! Épp csak egy tenyérnyit használok szétkenem és beszárítom. Sokkal dúsabb és tovább megmarad! Nekem bevált, ajánlom!

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. július 1.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! Az itt olvasott kommentek miatt vetem meg és nagyon jól tettem!
Le volt pont árazva így vettem belőle kettőt is egy banánosat és egy papaya illatút. Nagyon sok van benne így sokáig elég lesz. Én hajpakolásként használom, de kb 15 percet hagyom a hajamon. Nagyon jó friss illata van és nagyon jót tesz a hajamnak! Nagyon selymes,puha ragyogó lesz tőle a hajam. Mindegyiket meg fogom venni: )

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. július 1.

Le volt pont árazva így vettem belőle kettőt is egy banánosat és egy papaya illatút. Nagyon sok van benne így sokáig elég lesz. Én hajpakolásként használom, de kb 15 percet hagyom a hajamon. Nagyon jó friss illata van és nagyon jót tesz a hajamnak! Nagyon selymes,puha ragyogó lesz tőle. Mindegyiket meg fogom venni: )