Viola23

Regisztráció dátuma: 2019. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hugo Boss Boss Bottled EDT

Hugo Boss Boss Bottled EDT
2020. október 29.

Páromnak vettem még karácsonyra, brutálisan jó az illata!! Nekem egyből érződik az édeskés alma egy kis vaníliás beütéssel. Szerintem unisex parfümnek is elmenne. Egyszerűen imádom. Tartós. Eljátszottam már a gondolattal, hogy néha én is magamra fújnám :D

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás
2020. október 29.

KM boxból ismertem meg én is ezt a szuper pakolást. Előtte még sosem használtam ettől a márkától semmilyen terméket, úgyhogy örömmel kezdtem el használni. Az illata nekem már-már kicsit túl citrusos, de még határeset. Kellemes érzés felkenni az arcomra, bár igaz, hogy néha kifog az ember egy-egy nagyobb növény szárat. Egyáltalán nem szárít és lemosás után hagy egy egészséges hidratált arcbőrt. Lemosni tényleg egy kihívás :) Nekem megnyugtatja és feltölti a pattanásos bőröm.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. október 13.

Sajnos nem tudok sok jót mondani róla, pedig nagyon akartam szeretni az itteni vélemények alapján :( Én a Ballett slippers nevű lakkot vettem meg, használtam hozzá fedő lakkot is, de nálam nem volt tartós, pedig két rétegben vittem fel a színt, hogy igazán mutatós legyen. Árát nézve elég húzós, de lehet, hogy megpróbálkozom egy erősebb színnel is. Pozitívum, hogy gyorsan szárad!