Viola23

Regisztráció dátuma: 2019. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maria Galland N°97 Cell’Defense Voile Anti-Pollution Quotidien Fátyol Fluid

Maria Galland N°97 Cell’Defense Voile Anti-Pollution Quotidien Fátyol Fluid
2019. november 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit innen is nagyon köszönök. A termék csomagolás szép, megnyerő. Maga a krém nekem kicsit zsíros, nem szívódik be rendesen, de ettől függetlenül szépen feltölti az bőrömet. Kisimult, üde lesz az arcom, mintha tényleg kialudtam volna magam. A pattanásos bőröm szereti.

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2019. október 25.

Igaz, hogy nem túl praktikus ez a tégelyes kiszerelés, de személy szerint még ez a cuki kiszerelése is tetszik benne. Elég testes "krém", de nekem pl. ha éjszakára bekenem vele a szám, akkor annyira hidratált lesz tőle reggelre, hogy nappalra nem is kell semmit használnom rá. Hamar helyre hozza a cserepes ajkakat. Sokáig elég. Az illata egyáltalán nem zavaró számomra. Nekem bevált, bár az ára tényleg elég húzós.

Helia-D Classic Szemránckrém Q10 Koenzimmel és Tubarózsa Kivonattal

Helia-D Classic Szemránckrém Q10 Koenzimmel és Tubarózsa Kivonattal
2019. október 16.

Hááát nem is tudom, jó is meg nem is. Valami hatását érzem, de elenyésző. Hidratáltabb lesz tőle a bőr, ezért kap 3 csillagot, de ennél többet viszont nem nyújt. Elég testes, zsíros krém, nekem nem szívódik be valami jól. Van egy érdekes "szaga" is, ami annyira nem tetszik benne. Nem venném újra.