Vira87

Regisztráció dátuma: 2022. május 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2022. május 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál
2022. május 14.

Nem vagyok nagy spirálos, de ez megfogott! Egy barátnőm ajánlotta így kipróbáltam. Nagyon, NAGYON tartós, nem maszatol, fent marad. Nem "nehezíti el" a pillákat és könnyedén, egyenletesen lehet felvinni. A lemosás már egy más kérdés.

almost 1.618 80% NMF + Squalane Natural Face Cream

almost 1.618 80% NMF + Squalane Natural Face Cream
2022. május 14.

Pontosan nem tudtam dönteni a 3 vagy 4 csillag között, mivel a termék is vagy nagyon ez vagy nagyon az. Csak a leárazás miatt vettem meg (dm kiárusítás, 1999Ft), egyébként bármely más krém erősebb játékos. Személyesen vagy oda a "hű, de természetes" termékekért, de ez elment. Az illata először kicsit hasonlít a méhviaszra (ami itt még kellemes), majd ez átmegy egy műanyag-alumínium szerű mixbe. Szépen beszívódik, nem zsírosít és az állaga is teljesen okés, még nem folyós, de nem a legsűrűbb.
Újravettem, mivel backup hidratálónak jó.

almost 1.618 1% Retinol Natural Monoserum

almost 1.618 1% Retinol Natural Monoserum
2022. május 13.

Kezdő retinolnak szuper, alig pattogtam ki tőle, szépen el lehetett használni. Viszonylag sok kellett belőle, hogy szépen, egyenletesen fel lehessen vinni, illetve a pipettája kissé makacs volt. Ami sajnos számomra nem vált be, az az illata, ami ugyan természetes, de nem éppen a legkellemesebb használni (jellegzetes savanykás tejes illat a tejsavtól, ugye), így váltottam.