viraaag

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. február 1.

Jó kis korrektor :) Zsiros bőrömre pont jo a 15-ös árnyalat van meg és meg vagyok elégedve :) Jól fed és tartós is. Egyetlen problémám merült fel EGYSZER valamiért lepergett az orromról.. Nem értettem de csak egyszer fordult elő.
UPDATE:
most fog kiürülni az első tubusom, és megoszló a véleményem. Eleinte nagyon szerettem, szépen fed jól el tudom dolgozni, az aplikátor nagyon jó, nekem nem ül bele a vonalaimba. Viszont az idő előrehaladtával előkerültek a hibák. Szerintem brutál folyékony egy alapozóhoz képest, és idővel mintha felvizesedne, valahogy már nem fed annyira jól mint az elején. Egyre többet kell belőle használnom, hogy elérjem a kivánt hatást. Megérte megvenni, de nem hiszem, higy újra veszem.

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2017. augusztus 8.

En videokbol szerettem bele es megvettem. Kicsit huztam a szam az ara miatt de uristen eszmeletlen jo! Latvanyosan es csodasan eltunteti az elhalt hamsejteket es nagyon puha lesz tole az arcom :) egyetlen problema hogy nehezen tudom leszedni az arcomrol a hamsejteket de egy dorzsisebb torolkozovel ezt is megoldom :) imadom!! ❤️

Pupa Professionals Primer Fakó Bőrre

Pupa Professionals Primer Fakó Bőrre
2017. július 30.

Nagyon jó kis primernek tartom, tartós és tényleg enyhít a fakóságon. A Pupa BB krémjét használom és együtt a kettő nagyon jó! :)