Virag0820

Regisztráció dátuma: 2019. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta

L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta
2019. november 6.

Imádom ezt a palettát! Nagyon szép fénye van mind a 4 árnyalatnak, könnyű felvinni ecsettel és szépen a helyén is marad akár egész nap. Viszont, mint ahogy előttem is írták, a termékekből nem túl sokat töltöttek a pan-ekbe és valóban sérülékeny: nekem letört a nyitó füle amivel vissza lehetne zárni a palettát. Elég gyenge minőségű műanyag csomagolása van. Ha mindezeket figyelembe veszem, azt kell mondanom, hogy nem biztos, hogy ár érték arányban a legjobb választás. De a drogériás sminktermékek közül akkor is ezt szeretem a legjobban. A csomagolás és a termék mennyisége miatt levonok egy csillagot.

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2019. november 6.

Nagyon szeretem a L’Oreal termékeket, de ez nem jött be nekem sajnos. Az állaga számomra ragacsos, nem igazán tudtam szépen felvinni és eldolgozni. És nem is bizonyult tartósnak sajnos. A pipettával szépen lehetett adagolni, amit pozitívumként jegyzek meg. Viszont a csillámok nagyon szépek, az árnyalat is tetszett, de elpasszoltam.

Oriflame Giordani Gold Metamorphosis Alapozó

Oriflame Giordani Gold Metamorphosis Alapozó
2019. november 6.

Nagyon nagyon kíváncsi voltam erre az alapozóra, mert nagyon kecsegtető dolgokat írtak róla. Elsőre ecsettel próbáltam felvinni, de így nem sikerült szépen eloszlatni, és a ráncokba is beült idővel. Második használatra blenderrel vittem fel, és nagyon szépen el tudtam oszlatni, és így nem is ült be a ráncokba, nem kopott le sehol, pedig nem fixáltam, mivel (ahogy írják is) valóban mattra szárad. A fedését közepesnek mondanám, de építhető. Az árnyalatot ( soft vanilla beige) sikeresen be tudtam lőni a katalógusból. Összességében egy jó alapozót kaptam, amit hétköznapokra bármikor használhatok. Amit sajnálok kicsit, hogy csak 30 ml-es kiszerelésben lehet kapni.