Virag0820

Regisztráció dátuma: 2019. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

The Body Shop Kókuszolajos Kézfertőtlenítő

The Body Shop Kókuszolajos Kézfertőtlenítő
2021. július 1.

Nekem nagyon bejött màr első használatra. Valóban kellemes, erőteljes kókusz illata van, ami megmarad sokáig a kezemen. Nem hagy ragacsos érzést, nem szárítja a bőrömet. Már többször újravásároltam.

L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta

L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta
2019. november 6.

Imádom ezt a palettát! Nagyon szép fénye van mind a 4 árnyalatnak, könnyű felvinni ecsettel és szépen a helyén is marad akár egész nap. Viszont, mint ahogy előttem is írták, a termékekből nem túl sokat töltöttek a pan-ekbe és valóban sérülékeny: nekem letört a nyitó füle amivel vissza lehetne zárni a palettát. Elég gyenge minőségű műanyag csomagolása van. Ha mindezeket figyelembe veszem, azt kell mondanom, hogy nem biztos, hogy ár érték arányban a legjobb választás. De a drogériás sminktermékek közül akkor is ezt szeretem a legjobban. A csomagolás és a termék mennyisége miatt levonok egy csillagot.

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2019. november 6.

Nagyon szeretem a L’Oreal termékeket, de ez nem jött be nekem sajnos. Az állaga számomra ragacsos, nem igazán tudtam szépen felvinni és eldolgozni. És nem is bizonyult tartósnak sajnos. A pipettával szépen lehetett adagolni, amit pozitívumként jegyzek meg. Viszont a csillámok nagyon szépek, az árnyalat is tetszett, de elpasszoltam.