viragdrkis

Regisztráció dátuma: 2020. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bybi Prime Time Arcradír

Bybi Prime Time Arcradír
2020. április 9.

Hát ez valami borzasztó... A NEILACARE oldalon rendeltem és hatalmasat csalódtam benne. Kezdjük az elején, a tubusból alig bírom kinyomni mert annyira "egyben van" mint valami nagyon sűrű krém. A szaga az natúr de nekem nem jön be - illata semmikép nincs - olyan natúr zsíros krémre emlékeztet a szaga amit semmiképp nem kennék az arcomra de mivel arra való hát felkenem. Ezt a tömör állagot nem igazán tudom rendesen eloszlatni az arcomon ezért álltalában le is pottyan akkor újra tusus, kinyom stb. Amikorra sikerül eloszlatni és ugye radírozni vele az arcom akkor olyan vízálló zsír réteget hagy az arcomon amit nem értem miért csinál... Hámlasztónak is írják de én semmit nem vettem ebből észre csak ezt a nagyon zavaró vízálló zsír réteget. A radírozás az összes többi körülmény miatt már fel sem tűnik ezt értékelni sem tudom. Szívesen írnám hogy nincs annyira rossz hogy az ember lánya elhasználja de nálam úgy érzem ez a lehetőség is kizárt. Egyáltalán nem vagyok finnyás vagy ilyesmi és úgy gondolom hogy ez a sok negatív körülmény miatt nagyon szűk réteg az akinek ez a termék meg fog felelni.

UPDATE: A NEILACARE csapatának is jeleztem a problémát akik nagyon nagyon kedvesek voltak és azt mondták hogy előfordulhat hogy gyári hibás termékhez jutottam hozzá és természetesen gondoskodtak a kompenzációról is amit itt is nagyon szépen köszönök nekik!

Kerastase Bain Elixir Ultime Sampon

Kerastase Bain Elixir Ultime Sampon
2020. március 23.

Mielőtt megvettem volna kértem a fodrásztól mintát. Ezt nagyon jól tettem tekintettel arra hogy a kapott minta 3 hajmosásra volt elegendő és olyan szinten lett zsíros tőle a hajam hogy másnap már úgy néztem ki hogy hajat kell mosnom...
Vékonyszálú a hajam de nekem nem jött be sajnos amit nagyon sajnálok mert reménykedtem benne hogy csodaszer lesz.

Bybi Strawberry Booster

Bybi Strawberry Booster
2020. március 23.

Aki varázslatos eperillatra számít az csalódni fog mivel le se tudom írni milyen "szaga" van talán amikor gyermekkoromban sokat kertészkedtünk és a fák nedvet eresztettek és annak van egy jellegzetes erős "szaga". Szóval semm eper ami miatt én úgy gondolom sokaknak zavaró lehet. Nekem sem a legkellemesebb de legalább 100 % természetes ami nekem fontosabb. A színe zöldes és tényleg gyorsan beszívódik. Normál a bőröm így olyan nagy változást nem vettem észre de minden bizonnyal táplálja.
Heti 2-3-4 alkalommal használom kiegészíti a bőrápolási rutinom.