viragi

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Innisfree Perfect Uv Protection Cream Triple Care SPF50+/Pa+++

Innisfree Perfect Uv Protection Cream Triple Care SPF50+/Pa+++
2020. július 2.

Nem használtam még fizikai fényvédőt, így nincs összehasonlítási alapom, illetve csak mintát próbáltam ebből a krémből. Ez alapján nem győzött meg, hogy lecseréljem a fényvédőmet erre. Felkenve még hullaszínűbb lett a fejem, hiába nem fehér a krém, azért a fejemen elég fehérnek látszódott. Van benne parfüm, de nem erős az illata szerencsére. Viszont nekem az orcáimon kukacosodott, pedig nem is kentem vastagon, de így nem tudok 3 csillagnál jobbat adni rá.

Alterra Nedves Micellás Arctisztító Kendők

Alterra Nedves Micellás Arctisztító Kendők
2020. június 30.

Nem napi használatra vettem, hanem utazáshoz, amikor nem akarom magammal cipelni az 500 ml-es arclemosómat. Mivel így sokáig használom, nagyon tetszik, h a végére érve sem száradtak ki a kendők. Smink leszedéshez nem használtam, így ezirányú tapasztalatom nincs vele. Valóban nem szárított. Viszont párszor piros lett az arcom miután áttöröltem (lehet, hogy erősen töröltem?), így nem újravevős, most a DM-eset használok helyette. Csak azt nem értem, hogy érzékeny bőrre miért kell bele parfüm.

Ebelin Ultra Sensitiv Törlőkendő

Ebelin Ultra Sensitiv Törlőkendő
2020. június 30.

Csak olyankor használok törlőkendőt arclemosáshoz, ha elutazom pár napra és nem akarom magammal cipelni az 500 ml-es biodermás arclemosóm. Nekem teljesen bevált, nem irritál, nem csíp, nem pirosodik ki tőle az arcom (szempillára külön lemosót használok, a színezett cc krémet vagy púdert lehozza). Pont azt tudja, amit vártam tőle, kényelmes megoldás utazáshoz.