viragi

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Grünersee Green Jeju Tangerine Vitamin C 5.5 Serum

Grünersee Green Jeju Tangerine Vitamin C 5.5 Serum
2021. április 15.

Update: Elfogyott, de már meg is érkezett belőle a következő adag, mert nagyon megszerettem, hiányzott a rutinomból.

Kicsit féltem tőle, hogy túl illatos lesz, de szerencsére pozitívan csalódtam. Van egy kis citrusos illata, de nem olyan, ami már kinyitáskor megcsap. Világos sárga sűrű gél, ami gyorsan beszívódik, nem irritál, nem kukacosodik, szóval eddig nagyon tetszik. A hatását meg majd meglátom hosszabb távon, nincs benne AA, csak homoktövis kivonat (84%), szóval ha elfogy az üveg, jövök update-elni, addig max pont.

B.Lab Matcha Hydrating Foam Cleanser

B.Lab Matcha Hydrating Foam Cleanser
2021. március 30.

Páromnak vásároltam és szokta is használni! Először mintaként próbálta ki, utána rendeltem meg neki. Csak kicsit habzik és puha lesz utána a bőre, nem szárítja ki.

Formotopia Bffect Granactive Retinoid Emulsion 2% + Gaba Serum

Formotopia Bffect Granactive Retinoid Emulsion 2% + Gaba Serum
2021. március 29.

Nemsoká elfogy és meg vagyok vele elégedve, már meg is rendeltem a következő üveggel. Előtte G&G Game5-ösét használtam, tetszett is, de ki akartam próbálni granactive retinoid-ot is. Hatásukban nem látok különbséget, h az egyik látványosabb lenne, mint a másik, pláne, hogy kell idő míg kifejtik a hatásukat, nem is olyan erősek, mint a retinol. Viszont cserébe egyik sem irritált, nem lett tőle semmi problémám és mind2nél úgy éreztem, hogy teltebb a bőröm és 4 hónap után mintha már kevésbé lenne mély a szemem közötti ránc. Állagra jobban tetszik a Game5, így abból is vettem már második kört, majd egymás után elhasználom őket.
Opálos fehér színű, lotion állagú, pipettával lehet kinyerni az üvegből a szérumot. Van egy kis fura szaga felvitelkor, de utána már nem érzem és inkább ez, mint vmi parfüm. Gyorsan beszívódik, semmivel sem veszett össze a rétegző rutinban. Hatásfokozóként a Cosrx dual esszenciájával együtt használtam az 5%-os nia miatt. Mivel a retinallal már heti 4szeri használat mellett sem volt gond, így a game5 után már ennél is ezt a gyakoriságot alkalmaztam egyből, nem is volt semmi baja Rozinak se.

1 ÖSSZETEVŐ