viragi

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Skinfood All Day Berry Deep Moist Sun

Skinfood All Day Berry Deep Moist Sun
2022. június 23.

Halvány bézs színű krém (de nem mondanám színezettnek, mert színez meg semmit), amit könnyű eloszlatni, jól beszívódik. Nem csípi a szemem és szép természetes finishe van, nekem nem is kell rá szinte púder. A canmake finish-éhez tudom hasonlítani. Nem morzsálódik, nem irritál, nem okoz pattanást vagy mitesszert. Van illata felvitelkor, de utána már nem érzem. Szóval nekem bejött, újravevős, szívesen használom így nyáron. Azt nem tudom mennyire hidratál önmagában, mert én kenek alá hidratálókrémet is.

Alverde Sensitive Mattító Púder

Alverde Sensitive Mattító Púder
2022. június 18.

A világosabb verziót vettem belőle, de az én bőrömhöz ez is sötét, nem is volt tartós, gyorsan átfénylett a homlokom. Bár irritációt és pattanásokat nem okozott, de nem fogom újravenni.

Purito Pure Vitamin C Serum (2021)

Purito Pure Vitamin C Serum (2021)
2022. június 9.

Most fog elfogyni (kb 3 hónap alatt), én végig hűtőben tartottam, nem oxidálódott. Óvatos duhajként eddig csak homoktövises vagy nem AA-s termékeket használtam Rozi miatt eddig, de a szép összetevők ill. az alacsony 5%-os AA miatt szerettem volna kipróbálni, hátha nem lesz vele gondom és be tudom építeni a C vitamint is a rutinomba reggelenként. Rozi nem is reklamált, viszont a formula nem tetszett a bőrömnek, apró pattanások jöttek ki rajtam tőle, volt hogy párszor látható fekete mitesszereim lettek, ahol eddig nem. Egyébként jól beszívódott, de a ruháim nyakánál narancssárga lett az anyag, szerencsére ki lehetett belőlük mosni. Az már csak hab a tortán, hogy a pumpája sem működött, egy korábbi szérumom pumpáját kellett ráraknom, hogy ki tudjam nyerni belőle a szérumot. Még majd óvatosan próbálkozom más C vitaminos termékekkel, de őt nem veszem újra, lehet, hogy másnak bejön, nekem sajnos nem.

1 ÖSSZETEVŐ