viragi

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2019. szeptember 30.

Update: Teljesen elfogyott, de nem változott róla a véleményem, inkább kipróbálok másik Tia'm-os tonikot (Már meg is rendeltem a My signature Vita B5 tonert), mert az illatával továbbra sem tudok megbarátkozni, és nem is hiányzik a rutinomból, így maradok a 4 csillagnál. A végén azt csináltam, hogy összeöntöttem az Isntree hialuronos tonikjával és úgy használtam el toniknak, együtt felkenve lehet gyorsítani a rutint:-)

A cosrx csiganyálasából már több tégelyt "elfogyasztottam", a szép összetevői miatt gondoltam, hogy ezzel a géllel is teszek egy próbát. Egy problémám volt csak vele, a számomra erős illata (ami elsőre nekem nem is kamilla, hanem inkább egy levendulás testápoló gélemre hajazott erősen, de levendula nincs benne). Átlátszó, jól és gyorsan beszívódó géles folyadék, nem irritál. Használtam tonikként és eszenciaként is tonik után, a tenyerembe öntve, jól felvihető az arcra. Igazából nem éreztem azt a wow hatást, ha kihagytam a rutinból, akkor sem tűnt fel. Hidratálni nem hidratál annyira mint az Isntree hialuronos tonikja (ami nekem önmagában selymesen sima, hidratált bőrt eredményez) és azt sem vettem észre, hogy a pattanásommal kezdett volna valami látványosat. Eddig kb a negyede fogyott el, de jelenleg úgy gondolom, hogy hiába nagyon jó az inci-je és az ár-érték aránya, nem fogom újravenni egyrészt az illata, másrészt, hogy nem éreztem, hogy jobb hatást értem volna el vele, ahhoz képest, mint amit eddig használtam. Ha esetleg teljesen elhasználva a 180 ml-t módosulna ez a véleményem, akkor update-elek, de most csak 4 csillagot tudok rá adni.

Naturals by Watson Macadamia Hajbalzsam

Naturals by Watson Macadamia Hajbalzsam
2019. augusztus 31.

Az tetszett benne, hogy többek között parabén, ásványi olaj, szilikon, SLS mentes. Ár érték arányban jó (490 ml-es kiszerelésű) és praktikus a pumpás kiszerelés, azonban az én száraz hajammal nem tud mit kezdeni. A balzsamot bemaszíroztam és pár percig rajtahagytam a hajamon, de megszáradva szénakazal frizurám volt (természetes hullámos-göndör, erős szálú hajam van és festett), igaz nem az ő samponját használtam, de nem hiszem, hogy attól más lett volna nálam a végeredmény. Utána még hajolajoztam is, az valamennyit segített, de "kevés a boldogsághoz", ez a balzsam nem lesz a kedvencem.

Isntree EGF Repair Ampoule

Isntree EGF Repair Ampoule
2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem az isntree márka termékeit és a szép összetevői alapján gondoltam kipróbálom ezt is, bár ez nem olyan pénztárcabarát termék, majdnem 20$-ért elég kis kiszerelést kapunk. Így nem is használom minden nap, de amikor használom, akkor sem veszek észre semmi hatást, lehet, hogy hosszabb távon fejti ki hatását, ezt nem tudom, mert így valszeg nem fogom újravenni. Ez a termékük is illatmentes, nem irritál. Használat előtt felrázom és úgy kenem fel az arcomra.