ViragKisAsszony

Regisztráció dátuma: 2020. november 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. november 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. április 19.

Már néhány használat után sokkal tisztábbak lettek a pólusaim, életem során ez segített a legtöbbet a mitesszerek ellen, beleértve a kozmetikust is. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, kvázi csodaszer számomra. Eddig csak a Revox BHA szérumát használtam, az gyakorlatilag semmit nem ért, pláne ehhez képest. Viszont az állaga szörnyű... Számomra beilleszthetetlen a reggeli rutinba, akárhogy próbálom, mindig erősen kukacosodik... Ezért viszont nagy kár, mert este niát+retinolt is használok, nem tudom, valójában mennyire jó ötlet még BHA-t is feltenni. Mindenesetre újra veszem, és bízom benne, hogy egy napon változtatnak a formulán.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2022. március 16.

Talán egy hónapja, vagy annyi sem, használom az A-Game 5-t, nem szoktam ennyire korán véleményt írni, de annyira király ez a termék, hogy nem bírtam ki, hogy ne írjak róla :D.
Ár-érték arányban zseniális, nagyon megéri, nagyon szeretem a krémes állagát, a márka nia széruma után, krémezés előtt szoktam használni esténként. A színén először igencsak meglepődtem, felkenés után közvetlenül látszik is a sárga szín az arcomon, de miután beszívja a bőröm, el is múlik a sárgaság, szóval engem nem zavar. Nagyon fini puha lesz tőle a bőröm, másnap reggel sem tűnök olyan gyűröttnek, de ez a rutinom többi elemének is köszönhető.
Ez a második retinolos termék, amit valaha kipróbáltam, ezelőtt a Balea retinolos géljét használtam, ehhez képest az elég vacak volt... A Baleással ellentétben ez nem okozott pattanásokat, sőt! Pedig több hónap kihagyással kezdtem el újra retinolt használni, eleinte csak heti egyszer, aztán fokozatosan egyre gyakrabban.
Van egy szép hosszú szarkaláb a szemem alatt, kíváncsi vagyok, hogy mit tesz vele, hagyok neki egy évet, de ha ez elfogy, kipróbálom a 10-es változatot.

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2022. február 19.

Fejbőröm ápolására kerestem valamit, erre esett a választásom, nem bántam meg. Tetszenek az összetevői, a választásnál fontos volt, hogy hidratálja a fejbőröm (ricinus, szőlőmag, argán) és antibakteriális hatása legyen a hajpakolásnak (levendula, rozmaring). Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nem viszket a fejbőröm, az üvegcsével könnyen fel lehet vinni. Heti egyszer használom, 1-2 órán keresztül van fenn, kb másfél hónapja megvan, nagyjából az ötöde van még a flakonban. Ha elfogy, valószínűleg újra megveszem.