viragmo

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2016. január 8.

Nálunk az egész család kipróbálta. Húgaim huszonévesek zsíros az arcbőrük, lányom tini az arca mint a matyóhímzés a pattanásoktól, nekem pedig tágak a pólusok az arcomon. Kipróbáltuk, fél éven keresztül használtuk ezt a szappant, a kámforosat és a zöld teás-zöld agyagos bórtisztító pakolást is. Eredmény mindannyiunknál: Húzódó, kipirosodott arcbőr, újabb vagy begyulladt pattanások. Egész egyszerűen nem hogy használtak, hanem tovább rontottak a bőrünkön.
Sajnos 2 év és több termék, még több csalódás után végleg elbúcsúzunk a Mannától.

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2016. január 8.

Az arcbőröm zsíros: totálisan továbbrontott a helyzeten, teljesen eltömíti a pólusokat. A szemkörnyékem körül száraz a bőröm, azon kívül,hogy nehezen kenhető, nehezen szívódik be és fénylik a bőr tőle semmiféle hidratáló, regeneráló hatást nem fejt ki. Pedig már majd 2 éve használom. De mostantól búcsút veszünk egymástól.

Gigi Organics Szemránckrém

Gigi Organics Szemránckrém
2013. június 20.

jól hidratál, nem irritálja a szemem. Viszont ránctalanitást ne várjunk tőle. Nekem kissé túl sűrű az összetétele és k.b 1,5 hónap után összeállt, lehetetlen volt kenni.