viragnyelven

Regisztráció dátuma: 2018. május 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. május 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. március 26.

Sajnos nem nagyon tudom, hova/mire fogom elhasználni, az arcomra minden reggel hasznàlok egy másik szérumot, amit nagyon szeretek, így meg pakolásba keverve se...Néha esténként a dekoltàzsomra teszek egy kicsit. 😄 Az arcomat borzasztóan csípte, valószínűleg hígítani kellett volna. Két egymás utáni nap próbáltam, és szétmarta a bőrömet tényleg, le kellett mosnom, úgy fájt.
Szóval csak óvatosan, szerintem nagyon keveset, keverve valamivel (könnyű hidratálóval mondjuk).
4 csillag, mert nincs benne szemèt, olcsó, magas hatoanyagtartalom, viszont rà kell jonni, hogy érdemes hasznalni.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. március 26.

Nekem nagyon nyami! Engem nem nyugoznek le ezek a mesterséges illatok, viszont ez meglepően frissnek és természetesnek hat, mint egy papayas joghurt kb. Mindenhogy jó, de nekem legjobb
•hajmosas előtt hajtovektol pár centire, a végek fele koncentrálva (szaraz hajra) jooo mennyiséget felteszek, fólia/zacsi rà, s úgy hagyom minél tovabb, fel orat legalább
és • hajmosi után leave in-ként (így meg illatozik is, aaww)

/derékig erő hullámos, nem vékony, de nem is különösebben vastag szálú, hennával festett rőzsém van

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Up:
Azóta ketszer is ujravettem, első és egyetlen c vitaminos szerumom eddig, de meg egy darabig nem is váltok, annyira szeretem.

Kb 2 hete használom. A mitesszeres parától parázván nem kenem az orromra, mert ott úgysincs semmi dolga. Nekem nem okozott semmi rosszat. Nagy bőrmegújításban vagyok, tényleg egyre jobb a helyzet, remelem, h ennek is betudható. Reggeli rutin utolsó lépése a fényvédő előtt, én szeretem, h a ragacsosságával mintha lezárná az előzőleg felkent cuccokat, a fenyvedom pedig tökéletesen siklik rajta. 😄 eddig adom, majd ha elfogyott, jovok újra.