viragnyelven

Regisztráció dátuma: 2018. május 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. május 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2018. december 25.

Borzalom nekem ez a cucc. Habár nem teljesen a termék hibája, hanem én vagyok, aki nem szereti kifejezetten a gyümölcsös illatú kozmetikumokat, de eezzz...taszítóan mesterséges nekem. A hatása nagyjából semmi. Nem érzem azt az ápoló érzést az ajkaimon tőle, és egész napos használat után kb rosszabb volt a helyzet, mint amikor semmit nem kenek fel. Legalább nem volt drága, de sajnalom, hogy megvettem, mert nem tudom, hogy mi lesz a sorsa így, és ilyekszem minél kevesebb dolgot felhalmozni és főleg szemetet “gyártani”.

Kneipp Sinnlich Ajakápoló

Kneipp Sinnlich Ajakápoló
2018. december 24.

aaaaaaa😍😍😍
Csodás érzés az ajkaimon. Érzem azt a jóféle védőréteget, ami nem zavaró, de kellemesen sikamlós. Nagyon jó az illata. Természetes és nagyon enyhe. Nem kell állandóan újrakenni. Mostanában sok ajakcuccot vettem, és egyik sem volt ilyen jó vétel. Sőt! Még az uborkás-mentás burts beesen is túltesz, pedig ezt most nem volt olyan könnyű bevallani, mert szerelem az is. A csomagolást inkább nem is említem, az mennyire elbűvölő.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2018. december 9.

Mindenesem. Pakolás összetevőjeként (hajra, arcra) keverem, és ez a fő hidratálóm is este és reggel jojoba olajjal keverve, vagy néha reggel csak magában. Égésen/ csípésen/ rúgáson/ harapáson még nem próbáltam. Viszont ő a felelős azért, hogy a(z időnként helytelen) táplálkozásomból rügyező ragyák hamar elmúlnak. Már vagy 4x újravettem, szerintem hatásosabb, mint a spray verziója. Lehetne egy nagyobb kiadás (ha megoldható minőségromlás nélkül, h tovább legyen bontva) az ilyen magamfajta fanatikus aloe-kenőknek, mert nem mondom, hogy semmi lelkifurim nincs, hogy dobálom el egyik flakont a másik után (ez minden termékre érvényes, ami műanyagban van). Úgyhogy valószínűleg hamarosan találok olyat, ami pl üvegben van, és erre buzdítanék mindenkit.