viragszonja

Regisztráció dátuma: 2019. március 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2020. május 20.

Évek óta ezt használom, teljesen bevált. Vastag és dús szemöldököm van, épp ezért én nem festem, formázom semmi, viszont azt igénylem, hogy fixálva legyen, ne álljon össze-vissza. Nem vagyok drogériapárti sminkek terén, Essence-t kifejezetten utálom, ez az egyetlen termék amit használok a márkától, ezt viszont imádom, nem cserélném le semmire.

Focallure Beam Glitter Eyeliner

Focallure Beam Glitter Eyeliner
2020. március 19.

I-M-Á-D-O-M. Nagyon jó kis valóban glitteres (nem sima csillámos!), és rendkívül tartós. Gyönyörűen és könnyen lehet vele dolgozni. A 01-es van meg nekem, de annyira bejött, hogy épp úton van a másik 4 szín is.

Focallure Liquid Eyeliner Pen

Focallure Liquid Eyeliner Pen
2020. március 14.

Imádom! Nagy szemhéjtus fogyasztó vagyok, és amikor rátaláltam a Focallure márkára (ami Jeffre Star mellett a kedvencem lett), egyértelmű volt, hogy egy tust is beszerzek. Kétféle van nekik, nekem erre esett a választásom, és egyáltalán nem bántam meg. Amit ígér, tartja is. Rettentő tartós, reggeltől bírja nekem estig, pedig én általában reggel 7-kor indulok és este 8 után érek haza, és gyorsan is szárad, nem kell félni, hogy elkenődik bármerre is. Már újra is rendeltem, bátran tudom ajánlani, Aliexpressről könnyen beszerezhető a Focallure Official Webshop-ból.