virike9

Regisztráció dátuma: 2012. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2013. április 15.

és végre megjött! : ) első fújáson vagyok túl, tartósságról még nem nyilatkozok...
Kifújáskor elég tömény és émelyítő illat volt számomra, már majdnem elszontyolodtam, hogy bizony ez melléfogás volt... de aztán pár perccel később már annyira finom illattá szelídült... nem is tudom mihez hasonlítani, talán egy nagy adag krémes főzött trópusi gyümölcsfagyira emlékeztet, amely mellett megbújik egy finom nőiességet sugárzó virágillat. Telitalálat! Ennyi pénzért meg igazán ajándék! : ) Tömör nyár ez az illat.

Nagyon tartós! még fürdés után is éreztem magamon, amit nem tudok eldönteni, hogy pozitív dolog-e... na mindegy. Valami tényleg fura benne, eléggé sok idő kell neki amíg tényleg igen-igen kellemes illat lesz, addigra meg már megunom, hogy furi illatom van... a kezdeti lelkesedésem kicsit alább hagyott, de talán majd összecsiszolódunk. Próbálkozunk, nem rossz... egy csillag lejön azért..

up2.: rájöttem! ennek az illatnak a kulcsa a mértékletesség (nálam). Akkor adja ki azt a finom kis kellemes illatot, ha egy rövidke nyomásnál nem nyomok többet, azt oszlatom el oda ahova kell : ) és talán ha ruhára fújom úgy valahogy jobban kiadja az illatjegyeket, nem lesz az a fura pacsmag! Kellemes!

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2013. április 13.

én kb egy hete vettem ezt a vitamint és csúnya módon csak 3-at szedtem belőle be eddig... viszont kb a csoda ez a kis cucc, mert már ennyitől is kb negyed annyi hajam hullott ki mosásnál, mint eddig! : ) amúgy ennek is a rendszeresség és az idő a titka. Igazi hatását szerintem az veszi csak igazán észre, aki (mint én) hiánybetegséggel küzd.. nekem ott a vashiány... a cink és a folsav hiány, amit meg nem tudok mondani mitől van... vasat szedek külön meg most elkezdtem ezt a vitamint és nagyon jó szerintem! : ) Nem érdemes több pénzt elpazarolni különböző agyonreklámozott szépségvitaminokra, hiszen vitamin..vitamin... csak tudni kell, hogy pontosan mire van szüksége az ember szervezetének! én csak ajánlani tudom!

up.: Azért az jelent valamit, ha a bőrgyógyász akihez 13 éves korom óta járok pattanások miatt... tátott szájjal, leesett állal fogad, hogy mennyire szép már az arcbőröm...:D Komolyan pattanás sehol : ) (használok Duac-ot, de csak az orromra mitesszerekre, pattanások meg az almácskákon, homlokomon szoktak kijönni és amióta szedem ezt a vitamint egy darab sincs! )

A hajamat illetően, rácsodálkozok még mindig, hogy tényleg kevesebb hullik ki : ) remélem továbbra is marad a hatása : )

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2013. április 6.

csütörtökön kaptam meg az avon rendelésem egy részét és ez a kis olaj is benne volt, már nagyon vártam! hatalmas elvárásokat támasztottam vele szembe, az itteni jó értékelések és a hajam katasztrofális állapota miatt... : ) Annyit tudni kell, hogy egy hónapja voltam fodrásznál... olyan leharcolt állapotban volt a hajam, hogy már annyira töredezett elvékonyodott volt, hogy kifésülni sem lehetett rendesen és teljesen száraz volt (szőkítés emlékei, vitaminhiány, vashiány, hormon... ) szóval nagyon megviselt volt a hajam, levágtuk, amit muszáj volt és így lett egy csinos állig érő hajam, ami igazából még mindig töredezett és sprőd volt...
A kallos száraz végekre való kis szérumát használtam alkalmanként, latte pakolást (balzsamként, mert nem bírja a hajam és hullik tőle, hiába csak a végekre kenem) alkalmanként és a dove argános kifésülőjét alkalmaztam eddig.

Nos megjött ez a csoda egyből ki is próbáltam és nagyon meglepődtem, hogy mennyire folyékony... :D bár olaj szóval nem értem minek hökkentem meg ezen, de sűrűbb cuccra számítottam! Elkentem a hajamon 1-2-3 pumpányit, de a hajam csak úgy itta be, szerintem a fél tubust simán rá kenhettem volna az is hipp-hopp felszívódott volna. Hatása így szárazon nem igazán volt, de az illata az valami mennyei imádom ezt az avonos hajápoló illatot annyira tipikus, de szerintem szuper! Szóval felkentem imádtam az illatát, kicsit könnyebben siklott a fésű a hajamban és másnapra merő zsír lett az egész, szóval a mennyiséggel vigyázni kell!
Aztán most kipróbáltam nedves hajon szárítás előtt, itt is 2-3 nyomás kellett de szépen felszívta a hajam, szép fényt adott neki és a fésülés megoldható az 5 ujjammal, ami csoda, soha nem volt még ilyen! Nekem sajnos a végek szárazak maradtak, tehát erre külön kell még valami, de ha van olyan akinek nem ilyen problémás a haja, mindenképpen ajánlom!
Így is megadom az 5 csillagot, mert mesés lett a hajam és puha is és fényes is : )