virumiru

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

CV Vital 35+ Enzimes Púder Bőrradír

CV Vital 35+ Enzimes Púder Bőrradír
2021. december 7.

hála a lentebb olvasható tanácsoknak én is beálltam a termék használói közé!! a második doboznál járok, és nagyon elégedett vagyok vele. már egyszeri használat után is érezhető volt a simább bőr, de rendszeres, heti 1-2 után állandósul a babapopsi effektus🥰 azonban jó vele vigyázni, ez is tud elég nagy károkat okozni😬 alapvetően elég rinocérosz bőröm van, mindent elvisel, de vannak időszakok amikor minden összejön, és ilyenkor hisztisebb: rettenetesen száraz, húzódik, érzékeny, pirododik. egy ilyen etap végefelé úgy voltam, hogy talán most már használhatom ezt a peelinget...nem kellett volna, épp hogy elkezdtem használni már fájdalmasan égetett😵 rákvörös voltam napokig, szószerint égési sebeket okozott a szemhéjamon, abban a 3 napban kb 1 havi skincare adagot használtam el , hogy legalább létezni tudjak:( több hónapnyi használat után nyilván tudtam, hogy nem a termék, hanem a bőröm a hibás, de nagyon megijedtem, sokáig el volt dugva a fiókba. mostanában szedtem megint elő, és még mindig jó, szeretem:) a lényeg, hogy érzékeny bőrre nem ajánlanám!! minden másra abszolút!

Trend It Up Under Eye Concealer & Base

Trend It Up Under Eye Concealer & Base
2021. december 7.

jó korrektor ez, száraz bőrön is jól mutat, a fedése szuper, tartós is az árához képest:) egyedül a csomagolása zavar, feleslegesen sok jön ki belőle, ez a szivacs dolog elég undi, és a tekerője is elromlott még azelőtt, hogy elfogyott volna:(

Taft Casual Chic Hajparfüm & Fényspray

Taft Casual Chic Hajparfüm & Fényspray
2021. december 7.

hónapokig 500 ft-ra leárazva vettem a dm-ben, de mostanában nem látom😩😩 hihetetlenül kellemes, édes, mégis friss illata van, és tényleg csak parfüm, nem szárít, zsírosít vagy bármi, egyszerűen csak jó illata van🙈 nagyon szeretem!