virumiru

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

RIVAL loves me Tinted Love Ajak Tinta

RIVAL loves me Tinted Love Ajak Tinta
2021. március 17.

nekem a legvilágosabb piros van meg. egy enyhe, "szörpöt ittam" árnyalatot akartam elérni vele, de nem sikerült. úgy erzem, hogy felkenésnél elcsúszik a számon, egyszerűen csak kenem, de nem látszik semmi😳 sajnálom, mert imádom az ajaktintákat, de sajnos ez amilyen olcsó olyan rossz is :(

Revox Just Glycolic Acid 20%

Revox Just Glycolic Acid 20%
2021. március 17.

na ez az erős hámlasztó, nem a revox vicc kategóriás 30%os AHA bigyója!!! igazából az után elég nehezen hittem benne, hogy ez jó lehet, de hálaistennek kipróbáltam😀 nagyon puhává és simává tette a bőrömet már így 3 hét (heti 2-3) használat után is. valóban csípett picit az első pár használatnál, de nem vészes. nekem már ez a nagyon sokadik hámlasztóm, de még ígyis óvatosan bánok vele...pedig nehéz, szívem szerint ebben fürödnék😬😀

Essence My Skin Perfector Tinted Primer

Essence My Skin Perfector Tinted Primer
2021. március 17.

mostanában nehezen viselem a nehéz alapozókat az arcomon, gondoltam egy próbát megér. az állaga nagyon fura, bármivel is próbálkoztam elég nehezen eldolgozható. a fedése nagyon kevés de ez pont elég is lenne nekem. ha sikerült feltenni se tart sokáig az öröm, ugyanis undin összekukacosodik az arcomon, belegyűlik a pórusokba, és eszméletlenül átfénylik😭 szóval magában egy kalap 💩, még lehet primerként teszek egy próbát vele