Virvatuli

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lumene Valo Nordic-C Glow Refresh Hydrating Mist

Lumene Valo Nordic-C Glow Refresh Hydrating Mist
2020. június 30.

Kellemes meglepetés volt, hogy több formában is van benne hamvasszeder (vagy törpemálna, ki hogy ismeri), és rögtön a víz után. Azt nem értem, hogy illatanyag miért kellett bele (ráadásul műnarancs, nem az a kimondottan sarkvidéki feeling), de legalább az inci végén szerepel. A porlasztófej nagyon jó, finom permet jön belőle, nem köpköd, valószínűleg megtartom az üvegét, ha kiürül. Bár ahogy elnézem, mennyi fogyott eddig, az még sokára lesz. Most nyáron folyamatos használatban van a kék társával együtt.

La Roche-Posay Hyalu B5 Anti Wrinkle Care

La Roche-Posay Hyalu B5 Anti Wrinkle Care
2020. június 26.

Sajnálom, hogy én rontom le az eddigi tökéletes pontszámát, de nekem nem vált be igazán. Bár elvileg minden bőrtípusra jó, nekem nem elég a hidratálása szérum és toner mellett sem. Ráadásul tele van szilikonnal, amire még soha nem voltam kényes, de ebben a krémben zavar, mert tapintható, csúszós réteget hagy az arcomon, ami nem minden alapozóval működik együtt. Ezek miatt nem kényelmes érzés a bőrömön, és se télen, se nyáron nem tudom igazán kihasználni. A tubus végén járok, de egyre kevésbé szívesen nyúlok érte, és alig várom, hogy elfogyjon.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2020. június 26.

Nagyon szeretem. Nagyon könnyű, nem is érzem, hogy rajtam van. Leheletfinom rétegben lehet felvinni, nincs maszkos hatás, nem fullad alatta a bőr, mégis friss, egyenletes, egészséges kinézetű bőrt varázsol. Az árnyalatot nehezen találom el (meg hát az én színem is változik az évszakokkal :), ezért azt néha korrigálnom kell. Bár alapvetően nem az én bőrtípusomra javasolják, nekem is nagyon bevált, főleg nyárra.

2 ÖSSZETEVŐ