Virvatuli

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Apivita Bee Radiant Bőröregedés és Fáradtság Jelei Elleni Arckrém Rich

Apivita Bee Radiant Bőröregedés és Fáradtság Jelei Elleni Arckrém Rich
2021. június 18.

Nagyon erős az illata, és zsírosabb az állaga, mint amire számítottam. Éjszakára használtam, pont az imádott Clinique DDMC-m után került sorra, amivel majdnem egy árban is vannak, és hát nem jött ki jól az összehasonlításból. Szépek az összetevői, az illatát leszámítva nincs vele gond, de nem veszem újra.

Yamuna Frangipáni-Jázmin Tusfürdő

Yamuna Frangipáni-Jázmin Tusfürdő
2021. június 18.

Nem volt rossz, de azért messze nem akkora szerelem, mint a testápolója. Az illata művibbnek hat, és kicsit szárít. A csomagolás meg nem túl praktikus, túl merev a flakon, és könnyen kicsúszik a kezemből.

Yamuna Frangipáni-Jázmin Testápoló

Yamuna Frangipáni-Jázmin Testápoló
2021. június 7.

Az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam. Az illata erős, és biztos nem jön be mindenkinek, én tavaszra pont ilyen édes-virágos illatra vágytam. A hatása viszont szuper, nem ragad, nem hagy réteget maga után, még a mostani melegben sem sok, a bőröm pedig puha, komfortos, egészséges érzetű és kinézetű. Amiért öt csillagot kap: 1) gondoltam rá, hogy belekeverem az egyik olajamat (nem szeretem az olajakat magukban felvinni a bőrömre, ezért így próbálom meg elhasználni a meglévő készletet), de rájöttem, hogy annyira szeretem a hatását így magában, hogy nem akarom ezzel elrontani; 2) lelkesen és rendszeresen testápolózok, de a könyököm általában így is száraz és érdes marad, néha ki is sebesedik, ezzel viszont olyan puha és sima, hogy hitetlenkedve tapogatom :))

Szóval az illatával óvatosan, de amúgy ajánlom kipróbálásra minden száraz és érzékeny bőrű sorstársamnak.

2 ÖSSZETEVŐ