Virvatuli

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Naturkence Kávébab Vaj

Naturkence Kávébab Vaj
2020. január 18.

Lágy, jól kenhető vaj, az illata erősen kávés (jó, ebben nincs semmi meglepő). A combomra használom, várakozásomon felül hidratál, és lehet, hogy csak képzelődöm, de mintha simább lenne a bőröm, pedig csak pár hete használom. Ha kiderül, hogy mégsem optikai csalódás, megkapja az ötödik csillagot is :)

Catrice Lashes To Kill Pro Instant Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Lashes To Kill Pro Instant Volume Vízálló Szempillaspirál
2020. január 11.

Női magazinhoz volt csomagolva, elcsábultam, megvettem. Tegnap feltettem munkába menet, nagy változást nem tapasztaltam, nem lettek hirtelen látványos, ébenfekete pilláim, de gondoltam, nappalra elmegy. A munkaidő végére viszont leköltözött az egész a szemem alá. Vízbe én ezek után nem mennék vele, ha már attól lecsúszik, hogy létezem (ülőmunkát végzek). Mindegy, hazajöttem, lemostam szemfestéklemosóval. Ma reggel ébredés után belenéztem a tükörbe, és megint lemostam szemfestéklemosóval. Később arcot mostam, feltettem egy maszkot, azt is lemostam, és lezuhanyoztam. És bakker, még zuhanyzás után is képes volt előkerülni valahonnan, és ott ült a szemem alatt. Szóval a tartósságához nem fér kétség, és a drámai hatás is garantált, csak nem úgy, ahogy én szeretném. Legközelebb majd Halloweenre vagy valami gót partira veszem elő, addig száműzöm a fiókba.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2020. január 9.

Tényleg össze kell rázni, és gyorsan kell vele dolgozni, mert pikk-pakk szárad. A mindennapokban használtam, nem nyaraláskor, mert felkenés után nem is érződik, és nagyon szépen lehet rá sminkelni is, viszont alá kell hidratálni.

1 ÖSSZETEVŐ