Best of Beauty 2019

Virvatuli

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Vichy Idéal Soleil Öregedésgátló, Antioxidáns Napvédő Krém Arcra SPF50

Vichy Idéal Soleil Öregedésgátló, Antioxidáns Napvédő Krém Arcra SPF50
2019. június 3.

Update: Hát én ezt imádom. Az összetevőlistájánál mondjuk láttam már szebbet, de nem volt még olyan arcra való fényvédőm, amit ilyen könnyű lett volna viselni a mindennapokban. Nem kell hajszálvékonyan kenni, nagyobb mennyiséget is felvesz a bőröm, így véd is (meg gyorsabban is fogy persze, de nem sajnálom). Alá csak szérumot használok (most épp a C-glow-t), és pár perc száradás után jöhet a smink. Szépen terül rajta a BB és az alapozó is, sőt van olyan bb-m, ami sokkal jobban mutat ezzel, mint magában. Nem árt vékonyan lepúderezni, de amúgy egész nap szép, egészséges fényű a bőröm, és a pórusaimat sem tömíti el. Marad az öt csillag.

Nagyon jó termékekkel jött ki idén a Vichy, a homokálló naptej az egyik kedvencem, és ez lesz a másik. Sajnos csak mintát próbáltam belőle, de az több mint meggyőző volt. Mintha csak egy normál arckrémet használnék: könnyű, friss, teljesen beszívódik, nem marad utána semmi ragacs, és gond nélkül lehet rá sminkelni, de nem szárítja ki úgy az arcom, mint az Eucerin mattító fényvédői. A C-vitaminért pedig jár a piros pont. Jövő nyáron megveszem a teljes kiszerelést, addig is óvatos 5 csillag.

Kallos Sense Ragyogás Bőrfeszesítő Szérum

Kallos Sense Ragyogás Bőrfeszesítő Szérum
2019. március 3.

Nem volt vele semmi problémám, de látványos hatást sem tapasztaltam. Nagyon sokáig elég, pedig nem spóroltam vele (hónapokig kitartott napi egy-kétszeri használattal), a csomagolása higiénikus, az ára verhetetlen. Gyorsan beszívódik, nem vész össze semmilyen fölé kent réteggel. Illatanyag sajnos van benne. Kellemes és praktikus kis szérum, de következőre valami hatékonyabbat szeretnék kipróbálni.

Avon Indian Rituals Krémtusfürdő

Avon Indian Rituals Krémtusfürdő
2019. március 3.

Imádott Body Shopos vanilla chai testvajamhoz kerestem valami illatban passzoló tusfürdőt, és ez megtetszett a katalógusban. Zuhanyzás közben a kardamom elég hamar eltűnik, és valami édeskés illat váltja fel. Amúgy egy átlagos Avon tusfürdő, nem is vártam többet. Engem szárít, de ezt a testvaj úgyis megoldja :) A kupakja viszont tényleg katasztrófa, egyszer voltam hajlandó kinyitni, és amíg el nem fogy, úgy marad.

Update: kap még egy csillagot, mert az illatát nagyon megszerettem. A hatása nem lett jobb :)