Virvatuli

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lumene Nordic-C Glow Boost Essence

Lumene Nordic-C Glow Boost Essence
2022. augusztus 6.

Túl illatos, de más rosszat nem tudok mondani rá. Gyorsan beszívódik, nem ragad, nem vész össze a hidratálóval-fényvédővel, és szép a bőröm tőle. Ugyanakkor elég drága, ennél olcsóbban is lehet jó c-vitaminos szérumot kapni.

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém
2022. augusztus 6.

Egyszerűen imádnivaló, nagyon jól táplál, de nem ragadok hozzá az ágyneműhöz, és reggel sem csúszkálok a papucsomban. Szépen karbantartja a lábam bőrét, ami ilyenkor nyáron fájdalmasan ki tud száradni. Időnként egyéb igénybevett területekre is felkenem.

Uriage Depiderm SPF50 Krém Barna Foltok Ellen

Uriage Depiderm SPF50 Krém Barna Foltok Ellen
2022. augusztus 6.

Júniusban használtam, városban, és elég sokat gyalogoltam ugyan, de az idő nagy részét zárt terekben töltöttem. Nem spóroltam vele, egy hónap alatt gyakorlatilag elhasználtam. Ehhez képest színesedtem-szeplősödtem vele (le azért nem égtem), ezért nincs nagy biztonságérzetem mellette. Az állaga nem borzasztó, minimálisan fénylik-ragad (csak tonert és c-vitaminos szérumot használtam alá). Ha véletlenül a szemkörnyékemre került, azonnal könnyezni kezdtem. Lehet, hogy kicsit szigorú voltam a pontozással, de egy kimondottan foltosodás ellen készült Uriage krémtől én többet vártam. Nem rossz fényvédő, de léteznek ennél sokkal jobbak hasonló árfekvésben, én biztosan nem veszem újra.

2 ÖSSZETEVŐ