visiblydifferent

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Initio Parfums Atomic Rose EDP

Initio Parfums Atomic Rose EDP
2024. január 28.

Rajtam nagyon jól működik, extra (tényleg nagyon extra) tartós és semmi szintetikus nem érződik benne. A rózsa és a vanília tökéletes keveréke, bár én az előbbit még leszáradás után is hangsúlyosabbnak érzem. Magabiztos, elegáns, friss illat, ami egész évben és minden korosztályon jól működik.

Casamorati 1888 Lira

Casamorati 1888 Lira
2024. január 27.

Kimondottan a téli hónapokban, hidegebb időben működik rajtam, én is érzem a vaníliás-citrusos süteményt, de mégis kifinomult illatnak mondanám. Lágy és semmi szintetikus érzete sincsen, nem tolakodó, az üvege és a csomagolása is csodaszép. Más parfümökhöz viszonyítva esetemben sokkal kevésbé tartós, csak ezért kap 4 csillagot.

Nishane Hundred Silent Ways

Nishane Hundred Silent Ways
2024. január 27.

Hála Istennek, rajtam semmi köze nincsen a Black Opiumhoz, ezért is javaslom, hogy ha érdekel a parfüm, szerezz be mintát vagy teszteld üzletben, a lényeg, hogy a saját bőrödön :)

Szerintem csodás, szofisztikált illat, leszáradás előtt inkább virágos-friss, leszáradás után krémes, nem tolakodó édes-selymes vanília. Nagyon nőies, lágy és extra tartós, jó minőségű parfüm. Elegáns és körbeölel, nekem leginkább a hidegebb időben komfortos.