Vitelotte

Regisztráció dátuma: 2014. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bulldog Original Habzó Borotvazselé

Bulldog Original Habzó Borotvazselé
2021. december 6.

Nyújtja amit egy borotvagéltől elvárok, fincsi és krémes.

Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick

Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick
2020. október 17.

Alapozóként használom, mivel a folyékony Fenty finise nagyon gyengécskének tűnt teszteléskor, a stickek amúgy is közel állnak hozzám. A végeredménnyel elégedett vagyok, árnyalatot is ránézésre találtak nekem a Linen személyében, de jól rá kell nyomni felvitelkor többször áthúzogatva, mert sokkal kevésbé krémes mint más stickek, persze lehet abból kifolyólag hogy nem alapozóként árulják, de az eladóhölgy mondta hogy bátran használhatom annak. Meglepően olcsó a kiszereléshez képest.

Origins No Offense Alkohol- és Alumíniummentes Dezodor

Origins No Offense Alkohol- és Alumíniummentes Dezodor
2020. október 17.

Isteni frissen nyírt fű illata van, és sosem akar elfogyni :D Tekerős nedves stift feje van, könnyedén eloszlatható. Csodálkozom hogy nincs megemlítve a csomagolásán a tartóssága, mert lenyűgöző hogy húsz kilométert lefutva, két pulcsit átizzadva is maximálisan garantálja a szagmentességet. Nyugalmi állapotban tanúsítom a 48 órás védelmet. A Douglas igazán behozhatná ezt a terméket is ha már egyszer árusítanak Originst, alapfelszereltség minden igényes ember számára. Az élettartamát tekintve abszolút megéri az árát.

1 MÁRKA