vitrolka

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Guerlain L'Or Radiance Concentrate Primer

Guerlain L'Or Radiance Concentrate Primer
2018. február 18.

Az ára rosszul szerepel, legalábbis én 22ezerért vettem a douglasben. Borzasztóan drága, és szerintem nem éri meg az árát. Hidratálja és szebbé teszi a bőrt, de az alapozó nem marad fenn több ideig. Elhasználom, mert megszerettem, de nem venném újra.

Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Alapozó

Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Alapozó
2018. február 18.

Douglasben vettem meg 20% kedvezménnyel. Borzasztóan drága, de annyi jót hallottam róla, hogy nem tudtam ellenállni. Legvilágosabb árnyalatban van meg, tökéletesen passzol az arcszinemhez. Illata klasszikus YSL illat, amit én személy szerint nagyon szeretek(bár még mindig nemértem, miért kell illatanyagot rakni egy alapozóba?!). Fedése is nagyon tetszik, elég erős, de mégsem tűnik maszknak, viszont az én bőrömet 1-2 órára mattítja le. Púder nélkül 1-2 óra után már borzasztóan fénylik az arcom, púderrel plusz pár órát kibír. Összességében jó alapozó, de nem hiszem, hogy megér ennyi pénzt. Majdnem feleennyiért is már lehet venni hasonló minőségi alapozót.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2017. december 28.

Pár hete használom, de az árához képest nagyon jó. Nem kenődik el, az én pilláimon nem csomósodik, szép az összhatás.

Update: Szörnyű. Összecsomosítja a pilláimat, lepereg, elkenődik. 2 hét használat után. Soha többé nem venném meg és nem is ajánlom!