viva885

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Professional Makeup Filler Instinct Plumping Lip Polish

NYX Professional Makeup Filler Instinct Plumping Lip Polish
2020. március 1.

Nagyon szépen csillog először felkenve, kicsit csípi az ajkakat a "dúsító" hatása miatt. Nekem amúgy sincs keskeny szám, úgyhogy nem tudom mennyire válik be ez a hatása. Viszont egy evéssel szépen le is jön , illetve a csillogása is kb 1 órán belül.. de attól függetlenül nekem tetszik.

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2020. február 13.

Nagyon hamar beszívodik, szinte isszák a kezeim, olyannyira, hogy kb fél óra múlva kenhetem újra. Finom illata van, használat után puha tőle a bőröm. Igazából szerintem nem tud többet, mint a többi testápoló.

Brown Sugar Black Honey

Brown Sugar Black Honey
2020. február 12.

"Sápadt" bőrű vagyok, nehezen fog meg a nap, az itt leírt vélemények alapján vettem meg végső reményként. Nem mondom hogy rossz, de azt se hogy csodát tesz. Eddig csak pár alkalommal voltam szoláriumban, de a színem változatlan. Nem tudom mennyi az igazság abban akik azt mondják, hogy a harmadik alkalom után már olyan barnák, mintha a bahamákról jöttek volna , de én úgy érzem ez a termék kicsit agyon van hype-olva. Ettől függetlenül, nagyon hamar beszívodik, nem ragad (igaz kicsit narancssárga lesz a kezem mire végig kenem mindenem az enyhe bronzossága miatt). Az illata mindent visz, mint egy jó minőségű parfüm, még a ruhám is átveszi. Nekem még nem fogta meg a ruhám se. Az ára valami brutális, de ettől függetlenül nem bántam meg és elhasználom. Ha kifogyott, vagy látok eredményt, frissítem a véleményem.

1 ÖSSZETEVŐ