viva885

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2022. április 7.

UPDATE
Körülbelül már a felét elhasználtam, mikor észrevettem hogy száraz foltok vannak a szemem körül, a fülemnél, és a nyakamon.. pedig mindig rendesen lemostam és utána hidratáltam.. úgyhogy visszavettem a használatából. De ezek után biztosan nem veszem újra, mert nem tudom kihasználni.

Nagyon szeretem, hogy olyan "krémesen habzik" , és elég egy kicsi is belőle, nem kell sokat nyomni. Tény, hogy nekem is nagyon szárít, de ha egyből hidratálok utána akkor egyáltalán nincs semmi gond vele. Én még annak is örülök, hogy nem csípi a szemem mialatt lemosom, (mert elég kényes mindenre, és kb majdnem minden termék allergiás reakciót vált ki). Még csak két hete használom, úgyhogy olyan nagyon nagy változást még nem tapasztaltam, de alakul. Persze biztos többet segítene ha nem gyilkolnàm magamat állandóan xd.. Bizakodó vagyok a termékkel szemben ezért nekem eddig 5 csillag.

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+
2022. február 7.

Nagyon folyós, és eleinte viszketett tőle a bőröm .. Az illata is zavart mikor maszkot húztam. Ahogy előttem is írta valaki, tényleg hagy egy réteget maga után, és akinek hámlik a bőre azokat a részeket kiemeli. Valakinek biztos ez a tökéletes fényvédő , de én nem veszem újra ..

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2022. február 3.

Nappal és este szoktam használni letisztítás után kb az egész arcomra. Nagyon kényelmes viselni, nekem egyáltalán nem hagy olyan zsíros érzetet mint mondjuk egy éjjeli vagy nappali krém. A száraz részekkel csodát tesz, az itteni vélemények alapján vettem meg. Nem bántam meg, és biztos vagyok benne, hogy újra veszem 😊

1 ÖSSZETEVŐ