Vivi0507

Regisztráció dátuma: 2018. március 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó
2018. július 17.

Én nem érzem egyáltalán az illatát nekem nagyon jól tisztít én a smink lemosáshoz is használom ezt a terméket nagyon puha és sima utána a bőröm egyáltalán nem szárít mint ugye a legtöbb zsíros kombinált bőrre kifejlesztett társa, nagyon tetszik , lehet a géles állagút is kipróbálom illetve megveszem az arcradír verziót engem nagyon meggyőzött. Amúgy egy hete használom és én úgy veszem észre hogy a gyulladásokat lehúzta az arcomról persze lehet hogy ez másik terméknek köszönhető de mivel ez az egyik új közülük szerintem neki is köze van hozzá , Ajánlom minden zsíros illetve kombinált bőrünek !

Ziaja Narancsolajos Testápoló Lotion

Ziaja Narancsolajos Testápoló Lotion
2018. június 7.
(!)

Tesztelésre kaptam , most már több mint egy hete használom és nagyon puha és finom illatú tőle a bőröm. A könyökömön lévő száraz területet is szépen rendbe tette, sokáig érzem magamon a nagyon finom narancsos illatát, ha elfogy mindenképpen újraveszem .:))

Ziaja Narancsolajos Tusfürdő-Bőrradír Mikrogranulátumokkal

Ziaja Narancsolajos Tusfürdő-Bőrradír Mikrogranulátumokkal
2018. június 7.
(!)

Tesztelésre kaptam én is, és nagyon jó , kellemes narancs illata van nagyon jól radírozza a bőröm reggelente nagyon friss és kellemes érzés vele fürödni. Csak ajánlani tudom !