vivi22j

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2020. január 9.

Az eddigi tusaim közül az egyik legjobb, de még mindig nem tökéletes. Angol kifejezéssel élve hooded szemeim vannak, ami azt jelenti, hogy a szemhéjam és a szemöldökcsontomon lévő bőr összeér, ezért is nehéz jó minőségű terméket találnom, ami sokáig fent marad. Ez a termék relatív fent marad egy ideig, de nem bír ki egy egész napot.

Kylie Cosmetics Kyshadow Eye of The Storm Palette

Kylie Cosmetics Kyshadow Eye of The Storm Palette
2018. október 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Igazán különleges színek vannak benne, nem épp mindennapi. Viszont vannak benne akár minden napra is használható színek. Kedvencem a Dream Catcher - matt világos nude, Sweet Storm - szatén világos arany, Celestial - fémes rózsás pezsgő. A többit csak egy-egy alkalommal használtam, viszont megdicsérték a sminkem amikor viseltem.
Limitált termék, de ha jól emlékszem még lehet rendelni KylieCosmetics oldaláról.
Bár persze a vám már más kérdés, az amúgy sem épp olcsó termék esetében.
Bár a kollekcióm díszévé vált azóta.

BH Cosmetics Shaaanxo The Remix 18 Color Shadow Palette

BH Cosmetics Shaaanxo The Remix 18 Color Shadow Palette
2018. október 2.

Nekem nem lett kedvencem. Az egyik rúzs amit kipróbáltam, gyorsan lekopott. A palettája szép, de semmi különös, ennél olcsóbban is lehet kapni ilyen színeket. Ráadásul a csomagom hibásan érkezett (pont az említett szín szét volt maszatolódva a palettán). Inkább eladom.