Vivi629

Regisztráció dátuma: 2020. október 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. október 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2020. október 21.

Epilálás után megnyugtatja a bőr és nem alakulnak ki piros pöttyök :)
Hullik a hajam, úgyhogy most kiegészítő kezelésként elkezdtem a fejbőrömre is fújkálni. Nagyon érzékeny fejbőröm van, úgyhogy a hajszeszek alkohol tartalmuknál fogva szóba sem jöhetnek. Kiváncsi leszek a hatására..

Bepanthen Kenőcs

Bepanthen Kenőcs
2020. október 21.

Pár éve durva ekcémám lett a szemem és a szám körül. Számos bőrgyógyászt, allergia vizsgálatot megjártam, erős gyógyszertári kencéket használtam, de mindig újra belobbant. Apukám mesélte, hogy egy kollégájának ez segített az ekcémáján. Először úgy voltam vele, hogy hogyne...amikor a szteroidos krémek is időlegesen hatnak, majd pont ez. De volt itthon, úgyhogy kipróbáltam és néhány használat után javult, majd elmúlt az ekcémám. Mivel ezt nem kellett abba hagyni, huzamosabb ideig is tudtam használni és nem is jött vissza. Már nem használom erre, de azóta is tünetmentes vagyok. Én sem értem a dolgot, de segített és ez a lényeg :) A csomagolása nem a legjobb, mert egy idő után nekem szét szokott repedni és folyik ki mindenhol, de az előzőek fényében ezt megbocsátom neki, jár az 5 csillag.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2020. október 21.

Főként pattanásokra szoktam használni helyileg. Akneroxiddal jól működik, mert az kiöli a pattanást de piros pöttyöt hagy (ami már nem dudorodik), akkor jön a neogranormon, ami pedig segít, hogy gyorsan elmúljon a pötty. Szemöldökszedés, szőrtelenítés után is szívesen használom, az illata is nagyon szupi.