vivia

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Maybelline Brow Precise Perfecting Highlighter

Maybelline Brow Precise Perfecting Highlighter
2019. július 11.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz: nem sikerült rájönnöm, hogy mire is jó valójában ez a termék. Érzetre selymes tapintású, száraz színező krém, valahol a korrektor és egy vastagabb ceruza között félúton. Van, aki vékony kontúrvonalat fest vele és láttam már olyat is, hogy a szemhéj egész felületére jutott belőle, talán alapozóként. Számomra rejtély, hogy mire fogom használni, amikor megvettem még jó ötletnek tűnt.

Kenzo Madly Kenzo!

Kenzo Madly Kenzo!
2019. július 8.

Szerintem unisex. Kifújáskor sokat ígérő tábortűz...várom, hogy mélyüljön...vagy kibomoljon belőle valami szomorú -szívmeleg- csillagfényes téma...vagy csak az ősz...vagy csak az elmúlás...csak várom ...és várom... és voila! kész a bazsalikomos, kemencés pizza? aszalt paradicsomszeletekkel meg muskátlival? Szóval rajtam ilyen "most jövök a konyhából" stílusra vált. Meghökkentő és valójában vicces is ez, elég pimasz gondolat készíteni egy fennkölt és légies khmm. pizzafutárparfümöt ... én imádom a vaníliavirág illatát, szép szokott rajtam lenni, ezt a magam részéről most igazságtalannak érzem... Viszont csodálkozom is, hogy senki sem írta le tucatillatként, nekem egy az egyben megidézte a bölcsész kávézók illatfelhőjét, bárcsak maradt volna még az a kép...vad, romantikus és csodás emlékeket idézne... ne játsszál velem, Madly! (Végül is visszaúszott az ősz, a vaníliacukorban hempergő kávézó, meg az aranyló levelekbe csomagolt ifjúság, és jó vót, 4 csillagos, megnyugodtam, meg bejelöltem Kenzot az Instán).

Bocsánat, egy gyors helyreigazítással is tartozom, úgy látom, hogy ez egy 2011-es illat, én sokkal régebbi évjárat vagyok...akkor viszont ... ilyen illata lehet talán a Kenzo Jungle L'Elephant-nak a kifújás után pár órával, ha nagyon sok füsttel stb. találkozik, de megküzd vele...mindenképpen ismeretlen ismerős.

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2019. július 6.

Ó, mindenkinél eljön a pont, hogy nagymamásnak érez magán egy parfümöt! Nálam nem a Clinique Aromatics Elixir váltotta ki ezt a hatást, hanem az elefántos Kenzo. Tipikus patika, vagy még pontosabban "mediterrán fürdőszoba" illata van, szerencsére kedvelem. Van olyan pillanatom, hogy "most, de azonnal akarok valamit!" és ezt a görcsös hiányérzetet megszünteti bennem, mintha azt mondaná: "tulajdonképpen pihenni akarsz..." (Állítólag a tigrisesnek még ennél is jobb illata van, ahhoz még nem volt szerencsém.) Nem tudom melyik összetevő miatt, de tényleg mamánál érzem újra magam, olyan érzés, mint amikor régen ültünk a kis szobában az ágyon, a nagy mesekönyvvel , és ő szemüvegben olvasott nekem a ravasz teknősbékáról, a villogó szemű tigrisről, meg a foltos hiénáról. A kávécsészés, kis szerecsen falvédő még tudta fokozni ezt a különleges hangulatot. Horgolt terítő és süti volt az asztalon, üveges balzsamok, kenőcsök, gyógyszerek, könyvek, porcelán apróságok az üveges szekrényben. Érdekes, de úgy tűnt, hogy az egész világ befér egy doboznyi, kis szobába. Biztonságos érzést és gyógyulást ad nekem ez a parfüm, talán ezért szeretem.