ViviAnne

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Montale Honey Aoud

Montale Honey Aoud
2021. június 15.

Méz+fahéj.
Nagyon finom kombináció, tökéletes egyensúlyban.
Mintám van, egyet fújtam a karomra (csuklóimon Roses Musk, Intense Cafe) de csak ezt érzem. EGYFOLYTÁBAN! Már szinte zavaróan. (mondjuk talán nem 30 fokban kéne tesztelnem, de nem bírtam várni na :D ) Nagyon intenzív, pedig én locsolni szoktam magamra a parfümöket, de ebből tényleg maximum 3at fújnék, és egész nap kitartana.
Nagyon hasonlít az Essential Parfüms Divine Vanille illatára, de abból van itthon, úgyhogy erre nincs szükségem a repertoárba.

Montale Intense Cafe

Montale Intense Cafe
2021. június 15.

A kávé a háttérben van lekerekítve/tompítva a rózsa édességét. Összességében egy édes rózsás illat egy kis mélységgel, krémességgel. Hatósugara rajtam nem olyan nagy mint a Roses Musk-nak. Nincs szükségem rá, de ettől függetlenül egy szép illat :)

Montale Roses Musk EDP

Montale Roses Musk EDP
2021. május 31.

Nem szeretem a rózsás illatokat. Legalábbis a Delina előtt ezt gondoltam..
Eddig minden rózsa túl száraz volt, túl öregasszonyos, de végre rátaláltam az édes rózsákra.
Itt is ez a helyzet, bár egy kicsit másképp édes mint a Delina. Itt nincsenek gyümölcsök körítésnek, de van valami ami kicsit jam jellegűvé teszi az egészet.
Egy idő után nagyon hasonlít rajtam a kettő.. de nincs mese, ez is kell a gyűjteménybe! :D
Az illat maga bármilyen öltözékhez, évszakhoz illik. Nagyon nőies, minden korosztály találhat benne szépséget.