vivien92

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Remington CI96W1 Silk Ceramic Kúpvas

Remington CI96W1 Silk Ceramic Kúpvas
2018. szeptember 19.

Szerintem szuper! Első használatnál nem sok hajlakkot fújtam a kész loknikra, mert gyűlölöm a hajlakkot, a szagát, és azt az érzést, mintha nem is a saját hajamat fogdosnám. Esküvőre mentem, és az esemény végéig gyönyörűen szép volt a hajam kiló hajlakk nélkül is. Következő használatnál több napig tartó loknikat szerettem volna, így minden egyes kész loknit lefújtam hajlakkal, és úúúgy tádámm, 3 napig tartottak a gyönyörű hullámok. Szerintem minden pénzt megért.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. szeptember 19.

Nekem tökéletesen bevált! A hajam szuper puha lett tőle, valamint a hajmosás utáni vasalás is egyszerűbb. Hajmosás előtti pakolásként használom, kb 1 órára hagyom rajta. Könnyen ki lehet mosni, nem zsírosítja a hajat, nem nehezíti el, és nagyon finom az illata. Kb. 2 hónapja használom intenzíven, és én úgy érzem kevesebb a töredezett hajvégem. Azóta a papaya-s változatot is beszereztem. Mindenképpen megérte az árát, bár mindig akkor veszem mikor akciós :) Ajánlom mindenkinek :)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2018. május 31.

Hát ez semmi extra.. nekem csak beszínezte a pilláimat, feketék lettek, de hogy drámaian dúsak... az nem ettől lesz, az tuti.