vivienalbertina

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lady Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Lady Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2017. augusztus 26.

Heti egyszer használtam, mégis pár hét után már megjelentek a babahajak. A hajhullásom határozottan megszűnt, azt viszont álmomban sem gondoltam, hogy babahajaim lesznek :D A gyógynövényes illatát imádom, szeretem, hogy felfrissíti a fejbőrömet. Nekem kicsit macerás az egész folyamat ( megmosni a hajat, fejbőrbe dörzsölni a szeszt, fél óra után újra megmosni...) mégis megérdemli az 5 csillagot.

bebe Young Care Intensive Care Ajakápoló

bebe Young Care Intensive Care Ajakápoló
2017. augusztus 26.

Többször újravettem már ezt a terméket. Nagyon gyorsan kicserepesedik a szám, de ahogy bekenem ezzel az ajakápolóval, rögtön visszanyeri a puhaságát. Elég sokáig elég. Télen, ősszel naponta többször, a többi évszakban heti párszor használom. Nekem jobban bevált, mint a labello!! Rúzsozás előtt fél órával bekenem az ajkaimat, majd közvetlenül a rúzs felvitele előtt letörlöm a maradék zsírt, amit nem szívott be az ajkam :) Tehát én rúzsalapnak is ezt használom.

Chanel Le Vernis Körömlakk

Chanel Le Vernis Körömlakk
2017. augusztus 25.

Évek óta használom a Chanel 08-as Pirate lakkját. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve! Ecsetével jól lehet dolgozni, erősen pigmentált( bár én 2 rétegben használom, mégis elég lenne egy is, úgy is jól fed). Nem utolsó sorban hihetetlenül tartós: nagyon jól bírja a házmunkát a mosogatástól kezdve az ablakpucolásig, éppen ezért legalább egy évig elég egy üveg ( az év 365 napjában ez van a körmeimen). Csak ajánlani tudom! :)