Viviencsv

Regisztráció dátuma: 2018. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Foam

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Foam
2022. június 22.

Gyorsan kellett egy lemosó, így ezt kaptam le, de többet ilyet nem teszek! Rossz választás volt a száraz bőrömre. Sajnos, eléggé szárít, feszülős érzést hagy maga után. Az illata nem rossz, bár kicsit erősnek találom, azonban jól tisztít. Csak akkor használom, ha éppen nincs más. Néha még szőrtelenítésre is ezt használom, hogy gyorsabban fogyjon. Összességében, ez egy közepes lemosó, de száraz bőrre szörnyű.

Natics Youth Shine Vita C Vitamin Booster

Natics Youth Shine Vita C Vitamin Booster
2022. június 22.

Eddig az almost 1.618 C-vitamin szérumát használtam, ami nekem nagyon bejött, de mivel szeretek új termékeket kipróbálni, adtam ennek egy esélyt. Csupán egy rövid ideje van meg, így nincs vele nagy tapasztalatom. Annyit viszont el tudok mondani róla, hogy meglepően híg, vízszerű az állaga. Ennek köszönhetően gyorsan beszívódik, az összetevői szépek, nincs illata, nem ragacsos, nem irritál, egyből mehet rá a hidratáló/fényvédő. Többnyire csak reggel használom, fényvédő alá és eddig jól teljesít. Később még updatelek :)

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam
2022. június 21.

Én az egyik kínai boltban találtam rá, mert drogériákban ilyet sehol nem láttam. A színe nagyon szép az ajkaimon, olyan mintha egy enyhe fényű rózsaszín rúzst viselnék. Az illata számomra kellemetlen, viszont azt szeretem, hogy nem puha és folyós, kellően hidratál és nem maszatolódik el. Összességében, szerintem nem egy rossz termék.