Best of Beauty 2019

viviendora

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

NYX In Your Element Shadow Palette

NYX In Your Element Shadow Palette
2017. november 13.

Az Earth palettát szereztem be, mert számomra ez tartalmazza a legjobban hordható színeket, de mégis van benne egy két olyan, ami kimozdíthat a komfortzónámból. Pár napja próbálgatom, és eddig nagyon tetszik. Szépen pigmentált színek, amik nagyon jól satírozhatók. A metálos árnyalatokban egy kicsit csalódtam, mert sokkal krémesebb, intenzívebb árnyalatokra számítottam. Ami még érdekes az a festékek szaga (tempera vagy olcsó vízfesték szag), ami egy kicsit kellemetlen már számomra, de szerencsére egyálatlán nem lehet érezni azután, hogy felvittem a szemeimre. Összességében jó paletta, de nem kiemelkedő.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. október 11.

Fair árnyalatban van meg, kb megegyezik a bőröm színével, ezért csak a szememalá illetve az orromra, szám köré, állra és egy kicsit a homlokomra teszek belőle. Így alapozót sem kell használnom, ami a reggeli készülődést igen csak megkönnyíti. Jó lenne, ha lenne több árnyalat belőle.

Ofra Long Lasting Liquid Lipstick

Ofra Long Lasting Liquid Lipstick
2017. október 2.

A lehető legkényelmesebb folyékony rúzs amit próbáltam. Kb 5-6 órát bír ki rajtam, ivásnál egyáltalán nem, evés után szépen egyenletesen kopik, és szépen ki lehet javítani.