Vivienn05

Regisztráció dátuma: 2018. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revolution Pretty Rare Palette Szemhéjpúder és Highlighter Paletta

Revolution Pretty Rare Palette Szemhéjpúder és Highlighter Paletta
2019. január 26.

A highlighter színek nagyon szépek benne, azok tényleg szépen pigmentáltak. A színeket amikor a kezemre swatcholtam, még azok is pigmentáltnak tűntek, viszont amikor ecsettel próbáltam felapplikálni a festékeket a szememre egyik színnel sem voltam elégedett. Szépek lennének a színei, de én csak ezekből a színekből nem tudok elképzelni egy szép szemsminket. Nekem nem vált be, de a tesóm nagyon szereti használni, ezért kap 4 csillagot.

Catrice Aqua Fresh Highlighting Eyeshadow

Catrice Aqua Fresh Highlighting Eyeshadow
2019. január 26.

A 010 Water Lights árnyalatát kaptam ajándékba. A szupergyors száradás igaz, csak éppenséggel olyan gyorsan szárad, hogy nemigazán lehet szépen felvinni a terméket a szemeimre. Ecsettel lehetetlenség felvinni, mert úgy még össze is csomósodik, de próbáltam az ujjaimmal és szivacsos applikátorral is, sajnos az ecsethez hasonló eredményt kaptam. Kicsit ragacsos, fura gél szerű termék, amilyet eddig még sosem láttam. Tesztelgetem még egy kicsit, hátha sikerül megtalálnom a megfelelő felvitelét. A színe szép, pigmentált nagyon fényes, gyönyörű lenne ha működne.Sajnálom, hogy nem működik. Ha változik a véleményem update-elek.

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. január 26.

A 388-as Plum for me árnyalatát használom már egy ideje. Nekem nem állnak jól az ilyen szinten rózsaszínes lilás árnyalatok, de amikor ezt felkentem az ajkaimra, egyből be is került a kosaramba annyira tetszett magamon. Krémes az állaga fényes a finishe, nagyon tartós és hihetetlenül pigmentált. Miközben rajtam van, nem szárítja az ajkaimat, sőt, általában puhábbnak érzem tőle az ajkaimat miután használtam. Napközben nem kenődik vagy maszatolódik el. Más árnyalatokat is biztosan ki fogok belőle próbálni.