viviennealiz

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2019. június 10.

Gyönyörű vizes hatást lehet vele elérni, annyira apró csillámok vannak benne, hogy inkább vizes fényt ad mintsem csillógást, IMÁDOM!
Alapozóba keverve is lehet használni bátran.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2019. június 10.

A legjobb szemöldök termék! Brutálisan tartós, nyugodtan hozzábújhatsz a párodhoz, biztosan nem marad ott a szemöldököd, vízálló.
Sok a színválaszték, és nagyon sokáig elég, még egy év napi használat mellett sem fogyott el, csak kb a fele. Amíg fehér volt a hajam a Taupe árnyalatot használtam, mióta vörösre váltottam azóta, az Auburn árnyalatot.
Sokan panaszkodnak a beszáradásra.... használat közbe fordítsátok lefele a tégelyt. Ha pedig beszáradt cseppentsetek rá egy kis olajat (pl, argán olaj) vagy az Ingo duarline-ját.
Az ABH 12-es szemöldök ecsetét használom hozzá (megéri azt a kb. 6 ezeret, nem találkoztam még ennyire vékony ecsettel, nagyon precízen lehet vele dolgozni) ha természetesebb hatást szeretnék elérni, akkor mostanában a Zoeva 317-esét szoktam használni.

Huda Beauty #FauxFilter Foundation

Huda Beauty #FauxFilter Foundation
2019. június 10.

Egyetlen egy nagy hibája van, nekem nagyon durva pattanásokat okozott. Pedig csodálatos alapozó, fedésre, állagra a legjobb amit valaha próbáltam. Szóval maradnom kel az Estee Lauder Double wear alapozónál, pedig ezt sokkal jobban szerettem volna, jobban fed, könnyebb eldolgozni, szebb a finishe, de a fránya összetevőket nem szerette a bőröm, ezért a -1 csillag.
Ha nem érzékeny a bőröd és szereted az erős fedés, bátran próbáld ki, imádni fogod!