viviennepunk

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)
2015. október 25.

A párom dobta be magának a kosárba Glamour-napokon, de én is használom néha esténként. Bár ennek egy kicsit másabb, már újszerűbb a csomagolása. Szuper illata van. nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetét, pár perccel a felvitele után bármihez hozzá lehet nyúlni gond nélkül. Remekül hidratál, selymes bőrt eredményez, a legjobb kézkrém amit eddig használtam! Tényleg nem olcsó, de újravásárlós lesz ha elfogy, mert párom amúgy is mindig a Garnier testápoló termékeit használja/használta.

ILNP Körömlakk

ILNP Körömlakk
2015. október 25.

Update:
A Summer Crush-t azóta is imádom. A Ten fold számomra hatalmas csalódás volt, a Float on pedig egynek elmegy, de nem vágtam magam hanyatt tőle.
A Spiced eggnog-ot még meg akarom venni, de az eredeti árát a futárköltséggel együtt biztos nem fogom kifizetni, mert összességében csalódtam a márkában. Több lakk nem kell tőlük, mert rém unalmasnak találom az elcsépelt lila-bordó- teal vonalat folyamatosan ismételgetve...innentől kezdve egy jó darabig biztosan hidegen hagy az ILNP. Legyen gyenge hármas, mert a lakk tálalása (üveg, doboz) kétségtelenül jó, bár az ecsettel vannak fenntartásaim.

A Summer Crush van meg. A színe meseszép, a minősége kiváló. Állag, fedés, pigmentáltság, üveg, kupak, doboz szuper, kívül-belül nagyon egyben vannak a márka lakkjai. Egyedül az ecsetre adnék 10/9 pontot, de ez elenyésző, ahhoz pedig gyakorlottabban lakkozok, hogy ez eltántorítson. A Walking Home is megvolt, de eladtam, mert nem tudta megszerettetni velem a lila színt egy ilyen csodás lakk sem (soha nem is fogom megszeretni), ettől függetlenül minden tekintetben olyan volt minőségre, mint a Summer Crush.
Az ILNP a szemkiverős-retinaszaggató holo lakkok királya és királynője, ehhez kétség sem fér. :)
Úton van felém a Ten Fold és a Float On is, szóval update folyt.köv. ;)

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos
2015. szeptember 1.

EZ A VILÁG LEGFINOMABB ILLATA! *.*
Mennyei túrós-citromos torta illata van, a nyál összefolyik minden egyes alkalommal a számban amikor ezzel fürdök. Egyetlen tubussal tudtam elhasználni belőle, aztán kivonták...a dobozban hagytam egy keveset, amit aztán nagyon sokáig szaglásztam, a DM-ekben pedig mindig kerestem, hátha visszahozták, de sosem jártam szerencsével...
Viszont Komárnoban kapható (1,89 €/tubus), a DM-ekben teli polcokkal feltöltve találja magát szembe az ember. A múlt héten el is hoztam belőle kapásból hármat, jövőhéten megint megyek ki, akkor is feltankolok!
Mindennapi radírozásra kiváló, a szemcsék nem karcolnak, megfelelő mennyiségben vannak a termékben, nem szárít és az illataaaaaaa! *.*
100 csillag!

1 MÁRKA