ViviN

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Silky Way 20 Az 1-ben Hajregeneráló spray

The Silky Way 20 Az 1-ben Hajregeneráló spray
2022. július 10.

Huhha nagyon csalódott vagyok. A hatalmas hype természetesen engem is felcsigázott, de már megint csak nagyobb a füstje mint a lángja termékbe botlottam. Jó, a 20 az 1-ben témát azért az elején se hittem el. :D Tehát a termékről részeletesen:
A csomagolás tényleg érdekesre sikerült, valóban inkább koszos, maszatos hatást kelt sem mint márványosat. A termék maga egy testes, nagyon sűrű, inkább balzsam állagú krém, amin őszintén nagyon meglepődtem, főleg hogy szórófejes kiszerelésben érkezik. A flakont jól le kell rázni hogy a termék az aljára kerüljön, mert egyébként nem tudod belőle kisajtolni a cuccost. Első próbálkozásoknál, törölközőszáraz hajon használtam úgy hogy közvetlen a hajamra fújtam a terméket a szórófejjel. Valóban könnyebb kifésülést biztosított, az illata nagyon jó, de ahogy elkezdtem szárítani nagyon durva, elnehezedő végeredményt kaptam. Legszívesebben újra megmostam volna az egész hajam. Második próbálkozásnál a tenyerembe fújtam a terméket és úgy oszlattam el a hajvégeken, így már lényegesen jobb volt a végeredmény szárítás után, de még így sem az igazi. Nagyon fura érzetű a hajam tőle, kb amikor régen a Barbie babák haja az idő múlásával berasztásodott és ilyen sprőd kifésülhetetlen tapintású lett, na ahhoz hasonló de azért nem annyira gáz :D
Harmadik próbálkozásnál száraz hajra vittem fel a terméket, fuuu na így lett a legrosszabb, ezt azonnal újra kellett mosnom annyira szörnyen összetapasztotta a hajamat, és olyan volt mint aki 3 hónapja nem most meg.
Végeredményben nem teljes pénzkidobás mert valahogy elhasználom a második módszeres felvitellel, de egyáltalán nem olyan mint amit vártam. Ennél 1000x jobb kiöblítést nem igénylő fújós balzsamok vannak a piacon (professzionális termékek között is) és még az áruk is jóval kedvezőbb.
2 csillagocska terméknek, nem lettünk jóban sajnos :(

Purito Centella Green Level Buffet Serum

Purito Centella Green Level Buffet Serum
2022. június 2.

Khm.... úgy elhasználgattam...de semmi extra, szépen beszívódik, kellemes kis illata van amit egyébként kifejezetten kedveltem a sok illatmentes cucc után, de hatásra én konkrétan semmit sem tapasztaltam. Nem lett se jobb se rosszabb a bőröm állapota. Nem nyűgözött le de nem volt rossz.

Revox B77 Plex Bond Repairing Oil

Revox B77 Plex Bond Repairing Oil
2022. június 2.

Mivel, a 3., 4., 5., 7. lépéseket vettem meg egyszerre, ezért nem tudok egyenként nyilatkozni, DEE ez így egyben nekem nagyon nagyon bevált.
A hajam állapota tömören: töredezett, száraz, elvékonyodott hajvégek, zsírosodásra hajlamos fejbőrrel. Szuper kombó! :D Tehát, 3. hete használom az édesnégyest, de komolyan mondom, és nem tudom hogy ilyen létezik -e, de mintha összeforrtak volna a sérült részek. Legalább 80%-al csökkent a fésülés közben letört hajvégeim száma. Én sem hiszem el, hogy ez végre működik, már kismillió próbálkozásom kudarcba fulladt ezen a téren, de REVOX le a kalappal. Egyébként Olaplex termékeket nem használtam soha, így ezzel összehasonlítási alapom nincs, de egy szó mint száz engem a REVOX PLEX termékcsalád megvett kilóra.