ViviN

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2017. november 3.

Ez komoly? Ez a termék valami bődületesen rossz, a száradást követően kb 5 PERC múlva omlik szét az egész, a szemhéjam viszket tőle és amikor lemosom ki van pirosodva az egész. Nagyon nagyon nem! 0 csillag legszivesebben. :(

L'Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil

L'Oreal Paris Mythic Oil Shimmering Oil
2017. augusztus 3.

Hogy lehet az ,hogy ennek a terméknek CSAK 3 csillag jutott???? Én maximálisan azt kaptam amit vártam, gyönyörű aranyló csillámok a barna bőrön, tökéletes olajos ápolás, intenzív édes illat, mi kell még? Nagyon szeretem nem csak a bőrömön a hajamon is használom, bár akkor nagyon kell figyelni a mennyiségre mert zsíros hatást kelt gyorsan, bár szerintem ez a legtöbb olajos hajápolónál így van. Nekem egy rossz szavam sincs! 5-ös

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2017. augusztus 3.

Első szó ami eszembe jutott róla: ÚRISTEN :D, brutál ez a fedés, önmagában tényleg nem használható a hétköznapokon viszont a legjobb barátod pl egy jó kis fesztivál estéjén, amikor körbenézel és mindenki arca kb a mellkasáig folyt, abban biztos lehetsz, hogy ezzel az alapozóval a tied a helyén marad. Üröm az örömben, hogy sikerült mellényúlni a színválasztásnál mivel internetről rendeltem, hát nyilván világosabb lett, mint a bőrszínem, de van egy alapozó sötétítőm és bekevertem vele, sokkal több ideig tartott amíg elértem a homogén állagot, mint az összes többi alapozómnál nyilván azért mert ez jóval sűrűbb állagú, viszont így vegyítve még talán hétköznapokon sem annyira durva. Ami nem tetszett a sötétített verziónál, hogy foltosan kopott le az arcomról, mondjuk rajtam volt majdnem 10 óra hosszáig úgy hogy azért nem olyan vészes a dolog. Összességében, szerintem lehet vele bánni és maximálisan megbízható fedést ad.