vivip

Regisztráció dátuma: 2021. május 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2021. május 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Nutra Effects Soothe Micellás Arctisztító Gél

Avon Nutra Effects Soothe Micellás Arctisztító Gél
2021. május 9.

A kedvező ára miatt vettem meg. De nagyon jól is tettem! Amióta használom a bőröm állapota nagyon sokat javult. A pirosas foltok eltűntek, pattanásokkal nagyon ritkán küzdök (csak egy bizonyos időszakban), a bőröm felületét pedig szebbé és egységesebbé tette. Használat után felszabadultabbá válik az arcom, nagyon kellemes illatot és érzetet hagy maga után. A teljes Soothe termékcsaládot használom együtt, és beváltak. A csodát viszont az arcradír hozza. :)

Avon Nutra Effects Soothe Micellás Víz

Avon Nutra Effects Soothe Micellás Víz

Avon Mark Tégelyes Szemhéjpúder

Avon Mark Tégelyes Szemhéjpúder
2021. május 9.

"Lavender's Edge" árnyalatban van meg. Önmagában nagyon világos a bőrszínemhez, de egy ezüstösebb sminkhez alapként nagyon jól szolgál. A formulája nem krémes, inkább szárazabb. Ecsettel nehéz vele dolgozni.