Best of Beauty 2019

vivoo

Regisztráció dátuma: 2013. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon My Attitude Kölni

Avon My Attitude Kölni
2018. november 1.

Egyszerűen imádom! Máris felkeltette az érdeklődésemet, hiszen minden ami kókuszos vagy kókuszolajos általában elnyeri a tetszésem. És nem csalódtam! Sokáig érezhető, néha a kókuszolajat érzem, néha olyan narancsos. Összességében egy igen friss illat, ami így ebben a "nyárias" ősz évszakban tökéletes. Szerintem minden alkalomra tökéletes. (Néha mintha fiús illat jutna róla eszembe, de tényleg szinte folyamatosan változik :D) Eléggé nehezen találom meg az illatom, de ez az! (Az egyik :D)

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál
2016. november 16.

Imádom! Az én véleményem régóta az, hogy a sminkek egyik legeslegfontosabb eleme a szempillaspirál. Nagyon sokfélét használtam már, Úgy mindegyikkel körülbelül azonos mértékben meg voltam elégedve. Amióta megtaláltam ezt, azóta tudom, hogy a többi csak jó volt, ez tökéletes! Gyönyörű, hosszú pillákat csinál, nem ragad, nem pereg. Egyszerűen tökéletes. :)

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2015. október 7.

Sajnos se jót, se rosszat nem tudok mondani róla. Feltűnő változásokat nem tapasztaltam, de a lelkiismeretem tiszta volt, hogy extra vitaminokat viszek be minden nap. :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ