Vivus94

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Jimjams Antibakteriális Törlőkendő

Jimjams Antibakteriális Törlőkendő
2019. szeptember 17.

Pici, kis helyen elfér, jól visszazárható. Használom rendeltetésszerűen is, de cipőtisztításra vagy bármi más hasonló felület törlésére is. Egy apró hibája van, néha szakad az anyag, de ez a teljesítményén nem változtat.

Lush Guardian Of The Forest Fürdőbomba

Lush Guardian Of The Forest Fürdőbomba
2019. szeptember 17.

Imádom ezeket a fajta Lush bombokat, amiknek leginkább a vizuális része ad élményt. Nagyon szépen megszínezi a vizet, gyönyörű, percekig csak bámulom, ahogyan a csillámok kavarognak a sötétzöld vízben. Fantasztikus. Emellett olyan tipikus eső utáni illata van, ami márka többi bombájától kicsit eltér, de annyira kellemes, pont megfelelően egészíti ki a látványosságot. Persze nem szárít, tele leszek utána csillámmal, de engem ez egyáltalán nem zavar. Biztos, hogy ehhez is visszatérek mint az Intergalactic társához is, meg persze újakat is kipróbálok, mert Lush bombból sosem elég!

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk
2019. szeptember 10.

Alapvetően nem szeretem ezt az erős nagyon mű mézillatot, de nyilván senki nem tartott pisztolyt a fejemhez, hogy megvegyem. Viszont ezt leszámítva nagyon jó kis termék. Csak úgy tocsog az anyagban, szinte csepeg belőle, ezt az arcom sok sok idő alatt se tudta beinni, pedig elég száraz bőröm van. Miután levettem még próbáltam belemasszírozni a bőrömbe valamennyit. Nagyon szép hidratált és kisimult lett tőle az arcom. Viszont tényleg hagy egy elég ragacsos réteget maga után. Összességében nagyon jó kis termék, de nem csodaszer, időnként a száraz bőrnek feltöltődés, de ennyi. (Bár a macskám megpróbálta rólam lenyalogatni miután elaludtam, szóval neki nagyon is tetszett! :D)