Vivus94

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner
2022. november 25.

Nagyon sokáig gondolkodtam azon, hogy beruházzak-e olaplex termékekre, ha igen akkor melyik lenne a legideálisabb a számomra. Aztán végül 3 termékre esett a választásom és mind közül ez a kedvencem. Valószínűleg azért, mert könnyű a használata és könnyű belőni a mennyiséget is (meg ugye kimosandó). Ezen kívül a 3-mas és a 6-os terméket használom, egyiknek a használata kicsit macerás a másiknál pedig az elegendő mennyiséget nehéz eloszlatni oroszlány sörényemen. De ez a kondicionáló nagyon puhává és széppé teszi a loboncomat, az illatát is imádom, viszonylag kevés is elég belőle. Mivel és heti 1x mosok hajat így meglepően sokáig bírja egy flakon, szóval abszolút megéri, egy ideig nem tervezek más (olcsóbb) alternatívára váltani.

Balea Hajformázó Stick

Balea Hajformázó Stick
2022. november 25.

Nekem a hajlakk - tiszta spirál kombó nem vált be, plusz legtöbbször napközben van szükségem egy kis haj-helyreigazításra, szóval beszereztem ezt a terméket. Szerintem nagyon jó, ott tartja a babahajakat ahova igazítom, viszonylag sokáig is elég. Többet nem adnék ki egy ilyen termékért, akkor már lobogjanak azok a bébihajak, de ez így ár-érték arányban még pont megfelelő nekem.

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen
2022. október 18.

Áldom az eget, hogy létezik ez a sampon. A hideg idővel minden évben előjön a szeborrea a fejbőrömön brutális viszketéssel, de idén ez még intenzívebb volt (valószínűleg köszönhető a jelenlegi orzasztó étkezésemnek, hormonális változásoknak és a sok stressznek). Miután már semmi sem segített és hajmosás után is egyből vakartam magam, gondoltam megpróbálkozom ezzel, hátha... Az árától először majdnem dobtam egy hátast, de ha kell hát kell és ha használ akkor megéri. Mivel olvastam itt véleményeket, én először a balea med samponjával mostam meg a hajam és második körben használtam ezt, pár perc után lemostam majd pakolást tettem a hajhosszra és órákig úgy hagytam. Első alkalommal olyan 60%-ban segített a problémán és ismét elég volt egy hét, hogy újra hajat kelljen mosnom. Második alkalommal is hasonlóan jártam el, de akkor már idő szűkében csak balzsamoztam és csak pár percig hagytam azt is hatni, de nem érzem, hogy kiszárítota volna a hajam. De így már a probléma 90%-át megoldotta, alig van nyoma a szeborreának. El sem hiszem, hogy végre nem kell szétvakarnom a fejem, így tényleg megéri megvenni, hiába drága egy termék.

1 ÖSSZETEVŐ