Vivus94

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2020. február 13.

Nekem tetszik az illata, frissítő. Elég 1 pumpálásnyi, az állaga kicsit csúszós vagy milyen, de nagyon könnyen lemosható. Az én bőrömet nem irritálta, talán tényleg egy nagyon picit szárít, de én mindig hidratálok utána. Viszont ami kicsit zavar benne, hogy egy hétköznapi szempillaspirállal se bánik el (vagyis lemosódik a szemem alá és ott is marad). Ez elgondolkodtat, hogy ha vajon a spirált se szedi le a bőrömről, tényleg elég jól tisztít-e?

PurPur Kadarka Szappan

PurPur Kadarka Szappan
2020. január 28.

Nem szoktam szappant használni, kivétel, ha valakitől kapok ajándékba egyet. Ezzel is így történt. Őszintén én ilyenkor próbálom minél hamarabb elhasználni őket, hát ezzel még így is elleszek egy darabig, úgy érzem sose fogy el :) Egyébként nincs vele bajom, az illata nagyon tetszik, bár gyorsan el is száll. Nem szárít különösebben, nem bántotta a bőröm és szépen tisztít. Tetszik, szappanok között elég jó szintet hoz.

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2020. január 23.

Már egy jó hete használom minden nap többször, próbálom megtalálni benne a csodát. De szerintem nem fog sikerülni. A számon hagy egy vastag zsíros réteget. Ha ez eltűnik (leeszem, leiszom, lekopik) egyből újra száraz lesz és cserepes. eleinte reméltem, hogy csak kell pár nap, amíg rendbehozza a számat, aztán minden szuper lesz, de sajnos nem hozott javulást. A csomagolása se az igazi és az illatával se tudok mit kezdeni. Elhasználgatom, még adok neki esélyt hátha hoz bármiféle pluszt, de egyelőre azt tudom mondani, hogy nem vált be, nem veszem újra.

1 ÖSSZETEVŐ