Vivus94

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre
2020. augusztus 11.

Évek óta használom, eddig sose néztem véleményeket róla... Őszintén, tudom, hogy van arcra való is, de nekem ez olyan jól bevált, hogy feleslegesnek tartom lecserélni... kizárólag a bajszomra használok gyantát, számomra nagyon zavaró a szőr a szám feletti területen, de nekem totálisan bejött ez a termék ennek kezelésében. Levágok belőle egy kb 1-1,5 cm vastagságú csíkot, a tenyeremben jó alaposan felmelegítem. A gyantázandó területet hintőporozom, mehet a gyanta, gyorsan lehúzom és volt bajusz-nincs bajusz. A kendő szépen leszedi a megmaradt gyantát (de szinte bármilyen olaj jó erre).

MakeUp Revolution Rose Gold Rúzs

MakeUp Revolution Rose Gold Rúzs
2020. augusztus 7.

Én is csatlakozom a Chauffeur árnyalat tulajdonosi táborhoz. Számomra tökéletes ez a szín, kifejezetten szeretem viselni a barnás nude árnyalatokat. A rúzs állaga is nagyon tetszik, krémes, könnyű felvinni és nem szárít. Nem igazán tartós, de egy sima rúzsnál szerintem nem is igazán elvárható, hogy kibírjon evést-ivást. A csomagolása cuki, az illata is tetszik.

Mexx Woman

Mexx Woman
2020. augusztus 6.

Nyáron szeretem ezt használni, olyan könnyed, rohangálós illat. Viszont sajnos ennél többet nem tud. Nem túl tartós, sőt... pár óra múlva már nyomát se érezni. Szerencsére nem is drága, így nem sajnálom elfújkálni a hétköznapokon.

1 ÖSSZETEVŐ