Vivus94

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Ebelin Mikroszalas Sminklemoso Korong

Ebelin Mikroszalas Sminklemoso Korong
2021. szeptember 27.

Sminklemosásra nekem sem jött be sajnos, dörzsölhettem akármennyire, csak egyre inkább pandamacihoz hasonlítottam. Nem is igazán nyúlok már érte ebből a célból. VISZONT megtaláltam a tökéletes felhasználási módját számomra: makulátlanul leszedi a maszkokat, pakolásokat, lemosós hámlasztókat. Mindig bénáztam ezekkel, hogy ne menjenek a szemembe, de ezzel gyerekjáték lemosni ezeket a termékeket.

Zara Nuit EDT

Zara Nuit EDT
2021. augusztus 17.

Maga az illat szerelem számomra, nem túl édes, kicsit erőteljesebb és fűszeresebb mint amit magamon megszoktam, de brutálisan tetszik. Szóval az illat számomra 5 csillag, ez nem is kérdés. Na de a tartóssága.... Reggel munkába menet magamra locsolok irdatlan mennyiséget és munkába érve alig érződik. A ruhámon is a mosószereket érzem a parfümből semmit. Körülbelül óránként locsolhatnám magamra, hogy parfümként működjön és ezért én borzasztóan csalódott vagyok. A tartóssága miatt adok 3 csillagot és nagyon szomorú vagyok, hogy pár órát se bír rajtam.

Replay Signature Reverse for Woman EDT

Replay Signature Reverse for Woman EDT
2021. augusztus 11.

Még tavaly ősszel bukkantam rá leárazva egy drogériában és olyan jó áron volt, hogy hazajött velem. Ezt azóta se bántam meg, egy nagyon komfortos gyümölcsös-virágos illatkombináció ami tökéletes a mindennapokba. Egyáltalán nem az édes, cukorkás kategória ezért nagyon szeretem locsolni magamra így nyáron. Az egyetlen pontot a tartóssága miatt vonom le, mert sajnos locsolni is kell napi többször ahhoz, hogy ne vesszen el az illat.

1 ÖSSZETEVŐ