Viwi0524

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Subrina Special Active Energy Sampon

Subrina Special Active Energy Sampon
2019. december 4.

Akciosan vettem egy fodrász kellekesben. Nagyon sok sampont kiprobaltam már, meglattam, és rögtön kettőt vettem belőle.
Az illata nagyon jó, és már 1 hónapja használom, a hatását is érzem. Nagyon sokat dusult a hajam és a hajhullasom is csökkent. Nekem eddig 5*. Én zsirosodast és egyéb problémát nem tapasztaltam, majd meglatjuk.

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2019. szeptember 5.

Még csak egyszer használtam, nagyon nagy hajnövesztésben vagyok éppen, úgyhogy minden megoldás érdekel...
Sampon+maszk egyben használva. Az első hajmosásom alapján szerintem nem lesz vele baj, az illata kellemes, a hajam lágy tapintású utána, egyenlőre még zsírosodást sem tapasztaltam.
Sok jót hallottam a Farmasiról, úgyhogy gondoltam kipróbálom, remélem a hajnövesztő hatása is elkezdődik majd egyszer :) Egyenlőre 4*, utána majd meglátjuk.

Hát kB 2 hónapos használat után már látom h nem lesz hosszú kapcsolatom ezzel a termékkel ez mellett hosszú hajam sem...
Sőt annyira nem vált be hogy zsíros viszkető korpás lett tőle a fej bőröm. Ráadásul miután megszaritom olyan mintha ragadna és elneheziti a hajamat. Szóval inkább hanyagolom. Visszaterek az eddigi samponomra és inkább hagyom h a saját ütemében nőjön tovább. Ezzel a samponnal aztán meg tényleg nem akarom kínozni.

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula
2019. augusztus 22.
(!)

Tesztelésre kaptam belőle 1 dobozzal, nagyon kíváncsi voltam rá.
Lassan elfogy, és érzem a hatását. Nekem az izuleteimen javított ezt vettem észre. Heti 3x edzek és észrevettem h nem fáj úgy a térdem egyes nozdulatoknal... A bőrömmel nem volt baj eddig sem, de a rugalmassagat tudta javítani.
Mindenkinek ajánlom ezt a tablettát. 😘