Vizsiildi

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Luxure Tender Night

Luxure Tender Night
2020. április 9.

A megszólalásig hasonlít az eredeti illatra, örülök, hogy rátaláltam. Sajnos nem tartós, de ennyi pénzért ne is várjak csodát, már az is hihetelen, hogy ennyire le tudták másolni.

J. Fenzi Neila

J. Fenzi Neila
2020. április 9.

Ez az utánzat borzasztó. Ez az illat nem sokban hasonlít az eredeti illathoz. Az Alienből volt még itthon mintám, így tudtam mihez hasonlítani ezt a parfümöt. Nem éri meg az árát, mert van egy mellékzöngéje, ami miatt képtelenség viselni, sajnos wc illatosító lesz belőle. A márka előttem leszerepelt, inkább ha utánzat akkor a Luxure márka mellett tenném le a voksom. Azok az illatok egy az egyben megegyeznek az eredetivel, ott csak a tartósságra lehet panaszom. Összességében a wc-n is lehúzhattam volna a rá kidobott pénzt.

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2019. december 23.

Borzalmas, a krém nem terül szépen, képtelenség belemasszírozni a bőrömbe. Ha megpróbálom egyenletesen eldolgozni, akkor morzsolódik. Kéz melegére, felütögető mozdulatokkal sikerült csak magamra applikálni, persze a bőröm nem szívta be. Jótékony hatását pedig egyáltalán nem vettem észre. Örülök, hogy elfogyott. Nem ajánlom senkinek.