vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2020. május 6.

Már vagy 3 hónapja használom kisebb kihagyásokkal, de többnyire minden este, de még mindig nem tudom, hogy vagyok vele. Csodát sajnos nem ért el, pedig a vélemények alapján nagyon bizakodó voltam. A bőröm kombinált, mitesszeres, és vannak pattik is néha. Mindig ezzel kezdem az esti rutint, erre rá megy a TO HA+B5, majd a Matrixyl szérum, és TO NMF hidratáló a végén. Hidratálni biztos hidratál, viszont nem hámlaszt. De rájöttem, hogy ezt nem is kell tőle várni, mert ez toner, nem hámlasztó, hiába van benne BHA. Mindenesetre azokban a rövid kihagyásokban nem volt látványos a “hiánya”. Ezen felül viszont ami a legjobban zavar, az a szaga.. ezt sehol nem látom a véleményekben, az enyémnek jó a szavideje, valószínű csak én vagyok rá érzékeny, mert a páromnak is megmutattam, ő nem érez rajta semmi furát. Én viszont csak úgy tudom használni, hogy felkenés után fél percig nem veszek az orromon levegőt, mert rosszul vagyok tőle. Olyan hipószerű szagot érzek.
Még van az üvegben, el is fogom használni, de nem fogom újravenni, egyáltalán nem érzem nélkülözhetetlennek.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2020. május 6.

Régóta szerettem volna már kipróbálni ezt a fényvédőt, és most beruháztam rá. Nem bántam meg, ez az eddigi legjobb fényvédőm. Tényleg mattít, akármit, akárhány réteget kenek alá! Mondjuk vannak szérumok, amikkel kukacosodik, de ahogy egyre melegebb lesz, már nem is igényli a bőröm azt a sok hidratáló réteget nappal, mint télen. Egymagában a TO NMF hidratálóval jól működik, és heti 1-2x a 30%-os C-vitamint is alá kenem, azzal se kukacosodik. Valóban sűrű krém, gyorsan el kell kenni, de aztán rögtön le is mattul, és tökéletesen lehet rá sminkelni is. Különböző patikák webshopjaiban ki lehet fogni akciósan olcsóbban, így az ára se zavar. Biztosan újra fogom venni.

Vichy Dercos Energiát Adó Sampon Hajhullás Ellen

Vichy Dercos Energiát Adó Sampon Hajhullás Ellen
2020. május 3.

Bőrgyógyász ajánlására vettem meg erős hajhullás miatt az ampullájával együtt, de hazavágták a hajamat. Az hagyján, hogy a hajhullás gyakorlatilag nem javult, de az ampulla és ez a sampon is borzasztóan szárít, szóval a hajam mostmár szerintem amiatt is hullik, mert a szerkezete is tönkrement, meg gondolom a fejbőröm se örül ennek az extrém szárításnak... Tökmindegy, milyen balzsamot, hajpakolást, olajat kenek rá, szárít. Ja és gubancol is borzasztóan, és mivel nehéz kifésülni, amiatt is vesztek a hajamból.

6 ÖSSZETEVŐ

Magnesium Laurate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott