vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2019. március 19.

Kb 2 hete használom este az éjszakai krém alá. Előtte még szoktam hámlasztót vagy niacinamid szérumot is felkenni. Télen a nagy hidegekben eléggé kiszáradt a bőröm, így ezzel a szérummal szerettem volna kicsit rendbe hozni. Ami egyébként meg is történt, mert a kis hámló részek eltűntek, de nem annyira szeretem használni mert nagyon nagyon lassan szívódik be és ragacsos, és mindig attól félek, hogy a párnám többet szív fel belőle, mint az arcom. De reggelre nagyon szép, sima bőrrel ébredek. Eleinte reggel is használtam, de a niacinamiddal és a nappali krémmel + fényvédővel együtt mintha ragasztóval kentem volna be a fejem, az már nagyon sok volt, úgyhogy átálltam az esti használatra. Ja, és mivel egy víz állagú szérumról van szó, így ez a pipettás kiszerelés nem a legjobb megoldás.

Yves Rocher Plaisirs Nature Levendula-Vadszeder Relaxáció Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Levendula-Vadszeder Relaxáció Testápoló
2019. március 15.

A hidratáló hatása valóban egyenlő a nullával kb, de ettől a márkától nem is várom ezt. Az illata miatt viszont szivesen elkenegetem. A másik meg, amit nagyon szeretek ebben a termékcsaládban a pumpás kiszerelés, nagyon praktikus.

La Roche-Posay Anthelios XL Napvédő Krém 50+

La Roche-Posay Anthelios XL Napvédő Krém 50+
2019. március 13.

Fényvédőt kerestem kiszáradt bőrömre, és a gyógyszerész ezt ajánlotta, és mivel már használtam LRP krémeket, gondoltam oké, persze, jó lesz. Már használtam is néhányszor, mikor kiváncsiságból megnéztem az összetevőit, és majdnem elsírtam magam mikor megláttam hogy 4. helyen alkohol van... Egyszerűen nem értem, hogy egy gyógyszertári, ráadásul érzékeny bőrre való krémben hogy lehet alkohol. Nyilván nem fogom kidobni a 6000 Ft-os krémet, de biztos hogy csak nyáron, magasabb UV index esetén fogom felkenni. Egyébként nekem gyorsan beszívta a bőröm, ilyen szempontból semmi problémám nem volt vele mikor kipróbáltam, és sminkelni is jól lehet rá, de hát ez egy dolog.