vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Prize Cosmetics Argan Handcreme

Prize Cosmetics Argan Handcreme
2019. május 23.

A legutóbbi Müller túrámon akadtam rá véletlenszerűen, annyira szép volt az egész Prize cosmetics pult. Meg is lepett, hogy egy termékük sincs fenn KM-en. És akárhogy kutattam, máshol se találtam róluk semmit, de gondoltam ezt azért feltöltöm. Mivel hogy egész jó kis krém. Ha az ember el tud tekinteni az összetevőktől (mert az tényleg elég gáz), akkor azért meg lehet szeretni. Elég zsíros, aminek örülök, mert konstans száraz a kezem. Azt mondjuk nem tudom, hogy ilyen összetevőkkel mennyit fog használni hosszú távon, de egyébként ennek azért nincs annyira jelentősége mert mániákus kézkrém halmozó vagyok, és mindig többet használok párhuzamosan. Nap közbeninek ez egy jó választás szerintem, ha csak az a cél, hogy időre-órára ne látszódjanak a kiszáradt részek. Az illata nem túl intenzív, éppen kellemes. Az összetevők miatt nem adhatok 5-öt sajni :)

Terra Naturi Narancs&Menta Testápoló Tej

Terra Naturi Narancs&Menta Testápoló Tej
2019. május 23.

Elég intenzív krém, kicsit nehezen kenhető, de ez engem nem zavar, még nyáron se, sőt. Jobban szeretem az ilyen nehezebb krémeket. Az illata nagyon fincsi frissítő. Viszonylag gyorsan beszívódik, bár annyira nem, hogy reggel is tudjam használni. Szépen hidratál is, az ár-érték arányról pedig már ne is beszéljünk :) A rózsás társát is szívesen kipróbálnám. Egyetlen dolog nem tetszik benne, mégpedig ez a tubusos kiszerelés, annyira nem praktikus, mindig összefogdosom krémesen és aztán olyan nehéz kinyomni a krémet :D

Rosalind Soak-Off Gel Polish

Rosalind Soak-Off Gel Polish
2019. május 21.

UP: Jöttem adni neki még egy csillagot, mert közben megérkezett belőle egy új szín, egy sötét mályvás szín, ami sokkal jobb, mint a másik kettő. Ez is elég sűrű és nehéz vele dolgozni, de sokkal szebben fed, szebb lett a végeredmény.

Több színt rendeltem ettől a márkától, szintén fillérekért aliexpressről. Eddig kettőt próbáltam ki, de nem vagyok elájulva tőlük. Nehéz dolgozni velük, nem terülnek szépen, sokáig kell pepecselnem, mire az egész körmömet befestem velük. Ráadásul, amit még sose tapasztaltam, felkenés után mintha összemennének.. mintha zsíros felületre kenném, de persze megfelelően előkészítem a körmeimet tehát ez a szín hibája. A fedésük se tökéletes, pedig 2 rétegben használom őket. Fő összehasonlítási alapom a Moonbasa nails lakkja, abból egy piros szín van meg, és nem volt vele ilyen problémám (pedig az is az olcsóbb kategória). Tartósságuk viszont rendben van.

4 ÖSSZETEVŐ