vkata96

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben
2020. január 9.

Nagyon jó tusfürdő, valóban nagyon lágy és krémes, nem szárítja a bőrömet. Alapból nem érzékeny a bőröm, és a sima tusik se szokták annyira szárítani, de azért testápolózás nélkül hajlamos kiszáradni és feszülni. Emellett ritkábban érzem szükségesnek a testápolózást. Az illata is kellemes. Látom, már nem gyártják, de az újfajta verziót biztosan ki fogom próbálni.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2020. január 3.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a testápolóra, számomra már csodaszámba megy ha drogériában találok ilyen szép összetevős testápolót. Ilyenkor ősszel, mikor kezd lehűlni a levegő, kezd a bőröm is kiszáradni kicsit, és sokszor viszket. Ez már az első használat után mérsékelte a viszketést. Nagyon sűrű krém, és nem is szívódik be maradéktalanul nekem. Igazából szerintem nem is szükséges minden nap használni, így sokáig elég is lesz.

Up: kipróbáltam az arcomra, mert a hideg miatt hámlik, hiába a hialuron szérum, ráadásul mèg meg is nyomkodtam, egyszóval botrányos állapotban van, gondoltam ez helyre teheti. Sajnos azonban be se szívta a bőröm, ragadt vagy fél óráig, így inkább lemostam, nehogy eltömítse a pórusaimat. Ezért persze nem vonok le pontot mert testre továbbra is szuper.

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém
2019. december 29.

Ez az első termékem a márkától, már régóta szemezek vele mert szimpatikus, de ezzel kicsit mellélőttem. Kézkrém mániás vagyok, általában nem bírom megállni, hogy ne legyen több is megbontva, most a három közül, amiket használok (Neutrogena és Uriage a másik kettő) ez a leggyengébb. Hagy egy zavaró réteget a kezemen, nem tetszik az illata, és a hatása se kiemelkedő.

6 ÖSSZETEVŐ

Magnesium Laurate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott