vlilla0522

Regisztráció dátuma: 2012. július 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Moyra Holographic Effect Körömlakk

Moyra Holographic Effect Körömlakk
2014. április 19.

már többször használtam, az ezüst és arany színű van meg. mindkettőnél azonos tapasztalataim voltak: nagyon szépek, két rétegben akkor fednek, ha hagyunk időt száradni a rétegeknek, különben elképesztően ügyesnek kell lenni, hogy ne csíkozzon. szerintem ez pusztán ecsethiba, mert elég merevnek tűnik nekem. fedőlakkot rákenni csak száradás után szabad, de azzal is nagyon óvatosan kell bánni, mert esetenként feloldja a lakkot (körömágybőrnél jellemző).
tartósnak szerintem elég tartós, de kicsit körülményes használni. fedőlakk nélkül pedig félmattra szárad, ami nekem nem igazán tetszik. csillogjon mindenhogy, ha már holo! :) végülis egy hármast kap tőlem.

Avon Nail Experts Gel Strength Base Coat

Avon Nail Experts Gel Strength Base Coat
2014. február 8.

dec 3.
egyelőre egy 4-est szavazok meg neki, mert most elkezdtek a körmeim töredezni, ami nem tudom ennek hatására van-e vagy valami vitamin dolog-e. mindenesetre, eddig tetszik ez az alaplakk, hosszabban marad fent 1-1 lakkozás.

UPDATE:
február 8.
mint láthatjátok jó ideje használom ezt az alaplakkot, és maximálisan meg vagyok vele elégedve, nagyon valószínű, hogy újra is fogom vásárolni, mivel amióta használom, a köreim is szebbek, és úgy érzem, tényleg erősíti ez az alaplakk őket! :)

Avon Csillámló Testápoló az Aranylóan Ragyogó Bőrért

Avon Csillámló Testápoló az Aranylóan Ragyogó Bőrért
2013. december 3.

nekem nagyon tetszik ez a kis testápoló. elég sok arany szemcsét tartalmaz, kellemes az illata is. hidratáló hatása is megfelelő, hamar felszívódik a krém. az arany szemcsék leginkább villanyfénynél és közelről látszanak, akkor viszont nagyon szépen szikráznak. nincs túl nagy fénye, csak a szelíd arany szemcsék csillognak.
azt hiszem ez nyáron talán jobban kihasználható lesz nálam. amit még megfigyeltem, hogy még akkor is felfedezhetőek voltak a szemcsék, miután másnap megfürödtem már.

4 ÖSSZETEVŐ

Diethylhexyl Sebacate EWG Kockázat: EWG Adat: közepes