vlvtnrbbt

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Hydrating & Perfecting Primer SPF 20

Essence Hydrating & Perfecting Primer SPF 20
2020. április 21.

Fura szaga van. Ad egy jó alapot, amin egy kicsit könnyebben el lehet oszlatni az alapozót. de azt nem tudom eldönteni, hogy tartósabb-e a sminkem tőle, mert az alapozó amit használok, önmagában is kibír egy teljes napot. A tág pórusaimmal meg nem csinált semmit. Viszont hidratál, és van benne fényvédő is. A pipettás megoldás is szimpatikus.

Update: elég gyorsan elfogyott, ráadásul nem elég hosszú a pipetta, az üveg aljáról nem tudja felszippantani. Ezért ki kell ütögetni belőle. Ha váltanának tubusos kiszerelésre, imádnám, de ez így elég kényelmetlen.

Miss Sporty Really Me Matt Pirosító

Miss Sporty Really Me Matt Pirosító
2020. március 10.

Első pirosítóm, főleg azért vettem mert olcsó, de ahogy kipróbáltam, rögtön meg is szerettem. Nagyon pigmentált, kevés kell belőle, de könnyű eldolgozni/rétegezni. Egész nap ott marad a helyén.

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2020. március 10.

Érintésre simábbnak tűnik tőle a bőröm, de szerintem nem csinál semmit. Talán "egységesebb" vele a sminkem, mint nélküle, de nem igazán tudom eldönteni. Fura állaga van, de jól el lehet oszlatni. A tág pórusaimmal semmit nem csinál. Azért elhasználom, de nem fogom újravenni.