vlvtnrbbt

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2021. január 2.

Megvan pár árnyalata, de a 01 freaky a kedvencem, nagyon szép színe van, és egy rétegben is tök jól néz ki, nekem emiatt 5 csillag. A *tökéletes* kinézethez kell a két réteg azért, viszont ha gyorsan akarok valamit felkenni a körmömre, amivel nem kell pepecselni és ezer évet várni hogy megszáradjon, akkor mindig ezt kapom elő. Olcsó, gyorsan szárad, szép... Nekem ennél nem kell több. :)

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2020. december 1.

Kettős véleményen vagyok - ez az első fényvédő amire úgy gondolom, tökéletesen lehet sminkelni, ráadásul önmagában is szuper. Nem "csúszik le" róla az alapozóm, nem fénylik tőle a fejem mint egy diszkógömb, nincs olyan érzésem mintha egy véka bálnazsírt kentem volna az arcomra. Viszont az ára... Akit az ár nem tart vissza, annak csak ajánlani tudom, de úgy vagyok vele, hogy lehet megéri egy kicsit... na jó, sokkal többet költeni rá, és nem kell szenvedni azokkal a fényvédőkkel, amire szenvedés sminkelni.

Nutriversum Collagen Wshape

Nutriversum Collagen Wshape
2020. november 17.

Elégedett vagyok vele, bár sok viszonyítási alapom nincs, mert ez az első kollagén amit szedek. Igazából azért ezt választottam mert épp akciós volt... 2 dobozon vagyok túl, de szerintem rendelek még. A hajamon nem látok változást, viszont kb. egy hete szedtem, mikor feltűnt hogy az addig MINDIG cserepes ajkaim egyáltalán nem cserepesednek. És biztos hogy ettől, mert semmi máson nem változtattam.