vlvtnrbbt

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2019. október 10.

Nagyon szeretem, mostmár kb. egy hónapja csak ezt a krémet használom hidratálónak. Egyetlen negatívuma a számomra, hogy egy fényvédőt még igazán elbírna. Nem nehéz, nincs tőle "zsíros" érzésem, nem pattogok ki tőle (sok más hidratálókrémmel szemben) szuper az illata és olcsó. Érezhetően hidratálja a bőrömet, hamar felszívódik. Reggelente az alapozó alá használom, szóval ez is egy jó pont, hogy nem kell túl sokat várni vele. Érdekesek a nagyon ellenkező vélemények, nekem alapvetően inkább száraz a bőröm, főleg hűvösebb időben, lehet hogy amiatt vált be.

Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher Szempillaspirál
2019. augusztus 21.

Először nem tetszett, talán a szokásosnál hígabb a formula, és valahogy nem tudtam bánni vele, a kefe is sok festéket vesz fel. Aztán ahogy használtam párszor, kicsit besűrűsödött. Vagy megszoktam. :) Én pont azt szeretem ha már-már műszempillaszerű a hatás, szóval ez telitalálat, 2 rétegben nagyon "drámai" hatást lehet vele elérni. Tartós, nem potyog, nem kenődik, igaz kicsit tovább tart a szokásosnál amire megszárad. Nekem tökéletes, mindig Miss Sporty spirálokat veszek, mert köröket vernek a drágábbakra is, de ez még a Miss Sporty többi spirálján is túltesz. :)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2019. július 3.

Nem régóta használom (2-3 hét) de itt a véleményeket olvasva gondoltam bele, hogy lehet, hogy emiatt jött ki rajtam az utóbbi időben néhány pattanás? Amúgy sem a kedvencem, a bőrömön a világosabb árnyalat is túl sötét és sárgás. Most nyáron elmegy, de télen egész biztosan nem tudnám használni. Azért vettem egyébként, hogy a 40 fokban ne alapozót használjak, hanem valami "könnyebbet", de szerintem semmivel sem könnyebb egy alapozónál, cserébe sokkal jobban kopik, és ha megizzadok azonnal jön le..... Persze kevesebb mint fele annyiba kerül mint az alapozóm, de még így sem éri meg.