vocy

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz

Doctor Babor Protect Cellular Mattifying Protector SPF30

Doctor Babor Protect Cellular Mattifying Protector SPF30
2020. június 22.
(!)

Hasonlóan a többiekhez, én is tesztelésre kaptam a krémet és ezt nagyon szépen köszönöm :) Már kb 2 hete használom, ha nem is napi szinten, de minden olyan napon, amikor napsütés van. Arckrém felé kenem. Az adagolóját egyszerűen imádom, nekem 2 pupálás elég az arcomra és a nyakamra. Maga a krém egy nagyon könnyed, számomra illetmentes termék, ami külön plussz pont. Pillanatok alatt felszívódik, nem hagy nyomot. Bár én nem szoktam nagyon sminkelni, a púder szépen mutat utána, nincs csomósodás sem egyéb probléma vele. Az arcom még nem égett le ezzel a temékkel, ami kész csoda, mert mindig égett orrú szoktam lenni egész nyáron. Valahogy most inkább barnulok, már kapott is egy egészséges tónust az arcom. Azt hiszem ez lesz a nyári alaptermékem, amiből az egész tubus el fog fogyni.

Garnier Skinactive Juicy Peel Mask

Garnier Skinactive Juicy Peel Mask
2020. június 22.

Hát ez nekem semmit sem ér. Ragad, de nem szárad meg, alig lehet lemosni magamról. Hatását nem látom, hogy lenne. Pedig vékony rétegben kentem fel, úgy ahogy kell, de 1 órás várakozás után is még olyan volt mint felkenéskor.

Schmidt's Cédrus-Boróka Dezodor

Schmidt's Cédrus-Boróka Dezodor
2020. június 18.

Nekem nagyon bejön. Az első dezodor aminek az illatát még órákkal később is érzem és hatásos is. Nem gátolja meg az izzadást, nem is várnám el tőle, de semlegesíti a szagokat. Kicsit keményebb és darabosabb az állaga, de nekem ez is bejön. Különösen tetszik ez a fás illat. Biztosan újraveszem :)