vocy

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2023. október 24.

Ez egy csoda. Végre egy spirál ami végzi a dolgát, de közben nem kopik és pandásít. Nem akarok extra nagy pillákat, csak szép természeteseket, ezzel már 1 rétegben ez elérhető. Nap végére sem mászik el, nekem az utóbbi idők legjobb választása.

Schwarzkopf Gliss Kur Express Repair Oil Nutritive Hair Conditioner Spray

Schwarzkopf Gliss Kur Express Repair Oil Nutritive Hair Conditioner Spray
2023. október 24.

Rossmann-Krémmánia beauty napon volt a csomagomban. Milliónyi meg egy ilyet próbáltam már, katasztrófális eredménnyel, egy volt amit bírt a hajam, azt is kivonták a forgalomból, így enyhén szkeptikusan álltam ehhez is, mondván, hatni nem fog, de tuti jobban fog zsírosodni a hajam. Ekkorát régen tévedtem. Pár fújás és simán ki lehetett az oroszlánt fésülni és utána nem csomósodik vagy zsírosodik a hajam. Sőőőőt, finom puha lesz tőle, de marad az enyhe tartás, szép fényt is ad neki. Már egy hónapja tart a szerelem, el sem hiszem. Nem is kell sok, így az üveg biztosan hosszan kitart majd.

Ziaja Kecsketejes Ultralight Arckrém FF15

Ziaja Kecsketejes Ultralight Arckrém FF15
2023. szeptember 5.

Nagyon kellemes arckrém. Az utazó nesszeszeremben van, mert a csomagolása oda tökéletes és szeretem, hogy egyből benne van a napvédő is. Igaz, csak SPF 15, de egy normál napra, amit nem napozással tölt az ember, hanem csak rohangálással, az is éppen megfelelő lehet. Könnyen beszívódik, szóval úgy végzi a dolgát. Illata szerintem nincs, ez is tetszik benne. Nem feltétlenül csodaszer, de a doboza és az SPF még is abba a kategóriába sorolja nekem, hogy újra fogom venni, mert nagyon kellemes.