vodkaszoda

Regisztráció dátuma: 2017. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. február 23.

Évek óta keresem az ideális alapozót, mert borzasztóan problémás a bőröm, érzékeny, és könnyen kipattog, begyullad. De most megtaláltam, és egyelőre nem is akarok váltani. Télre a legvilágosabb árnyalatot használom (a nyárit még nem próbáltam), és tökéletesen elégedett vagyok. Olyan könnyű, és olyan egyszerű eldolgozni, hogy úgy kenem az arcomra, mint egy krémet - és majdnem úgy is hidratál - de a bb krémekkel ellentétben ez tényleg fed, és a helyén is marad egész nap. Délutánra néha átfényesedik, de egy minimális mennyiségű púder megoldja. Nekem a színe sem változik a nap folyamán. A kiszerelés szuper, másfél hónapja használom minden nap, és még a hatoda sem fogyott el.

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2019. február 23.

Végre ki tudom festeni a számat, anélkül, hogy egy órán belül letörölném, mert lecsúszik, elmaszatolódik, vagy csak simán eltűnik a festék. Ez tökéletes, rúzsként használom. A színe kicsit csalódást okozott, mert nem volt teszter, és ránézésre élénkebb pirosnak tűnt a 250-es árnyalat, de végül nem bánom, hogy nem az. Úgy tűnik, hamar el fog fogyni, de biztosan újra fogom venni.

Max Factor Glossfinity Top Coat

Max Factor Glossfinity Top Coat
2019. január 6.

Tényleg beválik, szívesebben festem a körmöm, mióta megvan, mert nem kell kétnaponta lemosni.