vombatszombat

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Lancôme Idôle Aura EDP

Lancôme Idôle Aura EDP
2021. július 22.

Nekem szerelem volt első próbára. Nagyon régóta keresek már új parfümöt, egyszerűen hónapok óta egyik sem fogott meg, de ez igen. Érdekes, hogy az eredeti Idole nem annyira tetszett, mint ez, érdemes tehát annak is megpróbálni, akinek az original illat nem jött be. A fejillat nagyon kellemes nyári könnyed (nekem kicsit gyümölcsös) illat, ami szépen átfordul egy édes, virágos, nagyon nőies illattá, amit egész nap érzek magamon, pedig csak egyetlen fújás volt reggel. Sót én sem érzek benne, vaníliát a lecsengésében igen, de nem tolakodóan. Tipikus Lancome minőség, egyetlen fújás tényleg egész nap érezhető, így a viszonylag borsos árát is megéri.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. március 12.

A PC szalicilsavas testápolója helyett próbáltam ki ezt, mivel árban azért barátibb, mint a PC. Viszont nekem sajnos borzasztóan szárítja a bőrömet, hámlik tőle, ezért nem fogom elhasználni.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. március 12.

Az állaga valóban elsőre fura, gyógyszertári kenőcs jellegű, de aztán hamar beszívódik. Kevés is elég belőle, el kell találni a megfelelő mennyiséget. Jó kis alap hidratáló, ha épp elfogyott az aktuális hidratálóm, akkor vetem be, de azért állandóra jobb szeretek valamilyen extább krémet használni.