vombatszombat

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2019. november 9.

Pattanások és mitesszerek ellen vettem, együtt használom az aPaddal, ez megy este a hidratáló alá. Próbáltam úgy is, hogy mindkettőt bezsúfolom reggel, de nekem ez már brutál reggeli rutin, hogy tisztítás, hámlasztó, 2 szérum, hidratáló, smink...órákig állok a fürdőben mire minden beszívódik. Ezért ez a szérum ment estére. Az állaga nekem ragacsos (hámlasztó fölé megy), fényes tőle a bőröm, amíg nem kap hidratálót. A hatását nem tudom teljes bizonyossággal megállapítani, mert azért még előjönnek a bőrhibák, talán egy kicsit azért kevesebb. Egyelőre nem veszem újra, aztán ha a bőröm reklamál utána, legalább tudom, hogy mégis használt :)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. november 9.

A zsírtermelés normalizálása azonnal észrevehető, nekem kicsit túl is szárította a bőröm, furcsán húzódott tőle. Érdekes egyébként, mert ugyan szárítja a bőröm, húzódik tőle, nap végére mégis átfénylik. A B bombbal együtt használom, (ezt reggel, a bombot este) mellette a szokásos hámlasztókkal, egyelőre azt nem tudom kijelenti, hogy csökkentek a pattanások, mert sajnos elő-előjönnek, de talán picit javított a helyzeten. Most fog elfogyni a flakon, egyelőre nem rendelem újra, mert így télen nem hiányzik a plusz bőrszárítás, de valószínűleg tavasszal elgondolkodom majd rajta, illetve meglátom, hogy a bőröm mennyire igényli majd :)

Pantene Pro-V Hair Biology Cleanse & Reconstruct Sampon

Pantene Pro-V Hair Biology Cleanse & Reconstruct Sampon
2019. november 9.

Rendesen tisztít, de a zsírosodásra hajlamos hajamat sajnos nem kell kevesebbszer mosnom, tehát nem csodaszer. Viszont nekem borzasztóan tönkretette a fejbőrömet, viszkető száraz foltok jelentek meg rajta. Amint másik samponra váltottam, ez elmúlt. Ezért nekem sajnos 1 csillag, semmi újat nem hoz, sőt még rosszabb is a helyzet tőle.