vonkavilmos

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Clio Waterproof Brush Liner

Clio Waterproof Brush Liner
2017. február 28.

Nekem nagyon bevált. A Kill Black-et vettem meg, tökéletesen fekete és fényes. Másfél óra intenzív edzés után sem tűnt el a szememről, persze, kicsit megkopott, de ijesztő is lenne, ha a szemhéj természetes olajossága nem oldaná. Az ecsete szuper precíz. Az ára ehhez képest semmiség, főleg, hogy ajándék sminklemosót is kaptam hozzá.

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2016. augusztus 30.

"Sajnos" nagyon sokszor akciózzák a drogériákban, ilyenkor mindig elcsábulok egy-egy új árnyalata. Jól pigmentált, viszonylag kényelmes rúzsok, viszont az összes szín hajlamos felszívódni, akár egy óra alatt is. Nem tudom, hogy hogy történik ez. Ez még egész elviselhető lenne, de elmászkálnak és mindentől elkenődnek, ami botrányos.

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2016. június 8.

A kedvenc rúzsaim.
MySpace-es megjelenése óta imádom Jeffree-t, nagyon szimpatikus az őszintesége és a pozitív hozzáállása mindenhez. Nagyjából háromnegyed éve vettem tőle első rúzsom, a Redrum-ot. Következő darabom a Unicorn Blood volt. Egyszerűen mesés a formula. Egy húzás elegendő belőle, felkenéskor, ahogy az előttem véleményező is írja, kicsit vizes, majd nagyjából egy perc alatt mattá szárad, és csak olaj oldja onnan. Evésnél csak az olajos dolgokat kell kerülni, de amúgy nyugodtan rétegezhető, és ugyanolyan szép marad javítás után is. Nagyon szuper, tényleg mindent kibír, közben pedig semennyire sem szárít. Maximálisan állatbarát, tehát egyetlen kisállat sem szenvedett a szépségemért, és ez nagyon megnyugtató.
Kis utánaszámolás: két darab MAC rúzs jelenleg 12200 forint, míg kettő JSC rúzs 12700 ft, szállítással. Vicc.

1 ÖSSZETEVŐ